Skocz do zawartości
Forum

Salony masażu w Małopolsce


Gość wawelka

Rekomendowane odpowiedzi

widzę dyskusja rozgorzała aż do białości :) jesli chodzi o mnie to mogę Ci polecić taki salon na ulicy szwedzkiej BETULA (wchodzi się od tyłu budynku). Mozesz sie umowic na dogodne terminy, z ceną też jest dobrze, nawet chyba najlepiej z tego co słyszałam jesli chodzi o Kraków. często zdarzało mi się tam zostawac po zabiegu na herbatkę i ploteczki, takze pelen all inclusive. daj znac czy nadaje się do takich podpowiedzi :lol:
Odnośnik do komentarza
pytanie też o jakie masaże Ci chodzi, bo jeśli o takie, podczas których możesz się w doskonały sposób zrelaksować to myślę, że idealnym miejscem do tego jest Vanilla Spa, które mieści się w Hotelu Niebieskim. Moim zdaniem jedno z fajne miejsce do tego, żeby się zrelaksować.
Odnośnik do komentarza

Derma Clinica na Rakowickiej. Na tej stronie znajdziesz kontakt:
http://www.derma-clinica.pl/

Możesz umowić się za pomocą maila podanego na stronie, albo telefonicznie. Klinika specjalizuje się w zabiegach odchdzających oraz w modelowaniu sylwetki, tak wiec na konsultacji powinni doradzić Ci co będzie najlepsze jeśli chodzi o efekty.

Jeśli chodzi o cellulit polecam bańkę chińską, ewentualnie kriolipolize.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiulka90

Ten Dewi o którym piszecie to znam, parę razy byłam i to takie moje sprawdzone miejsce. Ale wybrałam się wczoraj do tego Unity Point nowo otwartego i bardzo miło zostałam potraktowana. Jakby ktoś się wybierał to Tantra violet dla kobiet - Polecam :D

Odnośnik do komentarza
Gość kasandra78

Polecam Studio Masażu Dewi w Krakowie , szczególnie masaż tantryczny dla par, mega doświadczenie, nie da się tego opisać. Ale warto spróbować . Na pewno wrócimy jeszcze nie raz . Niesamowite miejsce, o takim klimacie, muzyka, wystój robią swoje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...