Skocz do zawartości
Forum

Żelazko Przeciwzmarszczkowe.


Gość maarlenaa21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maarlenaa21
Ostatnio moje koleżanki non stop rozmawiają o zmarszaczach, cellulicie itp znam chyba nazwy wszyskich zabegów kosmetycznych. Począwszy od Diamond Peel a skończywszy na Thermal Shaper... ale nie za bardzo wiem na czym polegaja takie zabiegi, na co działają... :(
Odnośnik do komentarza
Gość Viktoriaaa
Jestem kosmetyczką i troszku się na tym znam :) pomoge ci zablysnąć przed koleżankami :)
Thermal Shaper - jest to aparat który służy do liftingu, modelowania sylwetki, pomaga w pozbyciu sie toksyn z organizmu, dodatkowo ujędrnia biust i posladki :)
Odnośnik do komentarza
Gość Greenland
sylviuu napisał/a:
ile takie coś kosztuje? :D B)
każde z nich, jeśli można wiedzieć?:)


Z tego co się orientuję, ceny są różne, zależy co chcesz "wyprasować" tym żelazkiem, albo jakie partie skóry złuszczyć za pomocą Diamond Peel. Np. lifting biustu i pośladków na żelazku waha się w cenie ok 50zł-100zł, zabieg wyszczuplający redukujący cellulit na żelazku ma dużą rozpiętość cenową, ok. 50-150zł. Średnia cena zabiegu mikrodermabrazji diamentowej to chyba ok. 80zł. Z tego, co się orientuję istnieją też jakieś krótsze, ale intensywne zabiegi na tych aparatach i one są tańsze, zazwyczaj kosztują kilkadziesiąt złotych za zabieg. Moim zdaniem trzeba pytać, bo każdy salon ma inny cennik, niektóre organizują promocje itd. dlatego orientacyjna cena może odbiegać od tej w konkretnym gabinecie.
Odnośnik do komentarza
nazwa to indywidualna forma reklamy dla salonu :)

warto sie zoriętować czy masaż nie zaszkodzi. Często spotykam się z łączeniem róznych zabiegów w zestawy na prezent dla kogoś, tylko nie zawsze zabiiegi w takich zestawach można łączyć. Np sauna i masaż klasyczny lub co gorsza limfatyczny, takie połączenie jest kaygodnym błedem i zamiast pomóc mozna zaszkodzić. Warto spytać nie tylko w samym salonie ale także skorzystać z wiedzy doświadczonych ludzi. Przy wyborze masażysty warto także zwrócić uwagę na kwalifikacje masazysty :)

Co do zmarszczek to ja swoim klientkom polecam masaż przeciwzmarszczkowy twarzy. Trwa ok 20 minut, poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek, wspomaga wydalanie toksyn ze skóry, działa relaksująco co powoduje zmniejszenie napięcia mięśni twarzy i zmniejszenie zmarszczek.
Odnośnik do komentarza
Moja ciocia była ostatnio na tym zabiegu żelazkiem przeciwzmarszczkowym, wróciła zachwycona :) Przyznam, że trochę mnie to przekonało i sama zastanawiam się teraz nad tym antycellulitowym, bo jej kosmetyczka też nim dysponuje. Wcześniej brzmiało to dla mnie trochę przerażająco. Ale podobno wcale nie jest straszne, a oba urządzenia działają na nieco podobnej zasadzie.
Odnośnik do komentarza
Witam,

wszystkie Dziewczyny, Panie zainteresowane takowym urządzeniem, które wygładza zmarszczki zapraszam na aukcje Yvonne_74 na allegro :))) Jest to rewelacyjna metoda zapobiegająca zmarszczkom jak i je wygładza, skóra staje się młoda, sprężysta i wygląda zdrowo.

zapraszam
Odnośnik do komentarza
Gość Anna Szczotok

O jej... pierwszy raz słyszę o czymś takim jak żelazko przeciwzmarszczkowe ;) Ja próbowałam roznego rodzaju kremów , ale w końcu zdecydowałam się na zabieg wampirzego liftingu, który miałam robiony w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie ;) Zabieg bezinwazyjny a efekty ... piękne ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...