Skocz do zawartości
Forum

Masaż gorącymi kamieniami


Gość melodia

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie komercja:) i tak większość masaży opiera się na klasycznym. Zdecydowanie masaż olejkiem ma lepsze właściwości niż głaskanie kamyczkami. Co jak co masaż powinno się czuć a zwłaszcza mięśnie powinny odczuć a nie skóra :)
Odnośnik do komentarza
A mi mąż wykupił taki zabieg na urodziny, w DS Instytut w Warszawie i baaaardzo mi się podobało - i sama forma masażu i profesjonalizm masażystki :) To taki relaksujący miks różnych form. Po pierwsze trochę aromaterapii, bo w podgrzewaczach porozstawiane są nieziemsko pachnące olejki, do tego odrobina akupresury, bo masażystka rozkłada na ciele kilka kamieni, które podczas masażu mają uciskać delikatnie określone miejsca (pozostałymi rozmasowuje ciało) no i oczywiście termoterapia od ciepłych kamieni, mmm... wcale nie są za gorące, chyba że ktoś przyszedł z zimnicy i ma lodowata skórę ;) Ale teraz, taki masaż jesienią, to marzenie, szczególnie jak widzę tę mżawkę za oknem, brrr...
Odnośnik do komentarza
Gość ciekawska1
Skorzystałam raz z takiego masażu, akurat jak byłam przejazdem w Warszawie, w DS Instytut. Faktycznie masaż jest baaaardzo relaksacyjny, dlatego na pewno na jednym się nie skończy. Wybrałam go też dlatego, że jest świetny na ból kręgosłupa z którym się zmagam od jakiegoś czasu. Masażystka w tej klinice była naprawdę profesjonalna - po masażu czułam się jak po długich wakacjach :) W dodatku skóra po takim zabiegu jest głęboko odżywiona i mam wrażenie, że bardziej jędrna. Aha, i nie bójcie się, że kamienie są gorące, są jedynie przyjemnie ciepłe. Słyszałam też o innym masażu z wykorzystaniem kamieni - La stone therapy. Wprawdzie kamienie stosowane przy tym masażu są zimne, ale świetnie pozbywają się negatywnej energii z organizmu. Mam zamiar wypróbować ten masaż również w DS Instytut bo mam już zaufanie do tamtych masażystów. Czy któraś w Was miała może taki masaż?
Odnośnik do komentarza
Nie zwróciłam uwagi, że w DS Instytut mają też masaż zimnymi kamieniami, o którym napisałaś. Myślałam, że masuje się tylko gorącymi kamieniami - człowiek całe życie się uczy ;) Ja chyba wolę te ciepłe, ale z drugiej strony, ten masaż o którym piszesz, może być dobry dla osób, które mają problem z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, więc dobrze, że jest i taki wybór :)
Odnośnik do komentarza
Gość monika2153
Ja byłam i bardzo mi się podobało. Kamienie nie parzyły, ale może jest to kwestia wyboru odpowiedniego salonu? Wcale bym się nie zdziwiła gdyby któras z was trafiła na jakąś 'mega opcję zniżkową' z której wróciłaby poparzona :D Ciężko jest coś polecić bo wiadomo, że każdy tutaj jest z zupełnie innego miasta, ale ja byłam na takim zabiegu w Warszawie w piękność spa i napewno zabieg tam polecam, mi podobało sie bardzo.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...