Skocz do zawartości
Forum

Przedłużanie rzęs


Gość tatarak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MeryMacom
Wiele kobiet kupuje i chwali sobie całe zestawy do zagęszczania i przedłużania rzęs. Kupują taki zestaw i maja pewność, że będą miały wszystkie potrzebne rzeczy, łącznie z filmem szkoleniowym. A do tego wszystkie narzędzia i produkty są profesjonalne i bardzo dobre jakościowo. Warto inwestować w tego typu zestawy.
Odnośnik do komentarza

Ja miałam taki problem jesli chodzi o rzęsy, że stosowałam chyba wszystkie odzywki i tusze ktore miały na celu uwidocznić moje piękne oczy i nie znalazłam żadnego produktu który chociaż w 70 % był tak skuteczny jak zapowiadają. Ostatnio szperałam w necie i znalazłam takie produkty: Ace Of Face Tusz do rzes intensywnie pogrubiajacy
Chciałam by mieć tak pogrubione rzęsy :-(

Odnośnik do komentarza

ja w ogóle uważam, że przedłużenie rzęs jest bardzo fajną opcją, dzięki nim nasza twarz wygląda dużo lepiej, moja dziewczyna do której chodziłam zaszłą w ciaże i ma chwilowo przerwę dlatego szukam zastępstwa na jej miejsce, zobaczę sibie to magic visage, moze się na nich zdecyduję.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam u dziewczyn z Magic Visage, oczywiście trafiłam tam z polecenia, ale się nie zawiodłam, jakość usługi na najwyższym poziomie, ceny w porządku, salon w super lokalizacji (ścisłe centrum), warto chodzić do profesjonalistów bo wtedy moza liczyć na wysoką jakość usługi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs w Targówku to zdecydowanie polecam salon Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody. Ja tam nie tylko przychodze na rzęsy, ale tez na inne zabiegi pielęgnacyjne skóry., po których po prostu czuję się zrelaksowana.

Odnośnik do komentarza

KasiaH a jaką metodą miałaś tutaj przedłużane rzęsy ? Bo się bardziej teraz zastanawiam nad Russian Volumes. Zawsze miałam 2/3D.  Sortiz, słuchaj jest bezpieczny, jeżeli przestrzegasz zasad higieny. Tzn, szczotkujes te rzęsy,  nie tuszujes ich - nie wolno tego robić. Tak samo jak dajesz podkład, to tez powinnaś uważać ze względu na to by nie trafił gdzies między te rzęsy. Jak nie dbasz o nie to może dojść do tego nawet, ze pasożyt Ci się zagnieździ. Także zabieg jest bezpieczny dla oczu jak najbardziej. Tylko potem o te rzęsy trzeba też dbać ?

Odnośnik do komentarza

Według mnie jeśli już wykonujesz, bądź chcesz zabiegi typu przedłużanie rzęs metodą 1:1 to akurat warto mieć jedną dobrą i sprawdzoną firmę dostarczającą potrzebnych elementów i akcesoriów i tutaj polecam gdzie można kupić wszystko co potrzebne z zachowaniem najwyższej jakości i terminowości dostaw, także niczego na stanie nie brakuje i możemy nadal efektywnie działać z pracownicami, aby klientki efektem pięknych długich rzęs były zachwycone ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...