Skocz do zawartości
Forum

Sztuczne rzesy czy tusz?


Gość Karina180

Rekomendowane odpowiedzi

Katy to prawda, że jak rzęsy są krótkie i rzadkie to zastosowanie tuszu do rzęs może nie być wystarczające i nie osiągniemy w ten sposób zadowalających rezultatów. Jednak na pewno będą one bardziej podkreślone niż przed malowaniem. Doczepianie rzęs jest ok tylko trzeba pamiętać o tym, że zabieg ten może dodatkowo osłabić nasze naturalne rzęsy.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim jeżeli jesteście na etapie poszukiwań konkretnych podpowiedzi na temat tego jak skutecznie zadbać o piękne rzęsy to jak najbardziej polecam artykuł https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/rzesy-3d-sposob-na-zachwycajace-spojrzenie/  gdzie będziecie mogły dowiedzieć się więcej na temat sztucznych rzęs, aby wyglądały pięknie i jednocześnie można dowiedzieć się trochę więcej na temat takiego sposobu jak rzęsy 3D. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jak sobie z tym poradziłyście :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem zwolenniczką przedłużania. Takie rzęsy, jeśli są dobrze zrobione, mogą wyglądać bardzo naturalnie. Nic się nie rozmazuje, nawet pod wpływem wody czy potu. A oko cały dzień wygląda dobrze. Plusem takiego zabiegu jest też to, że pozwala się zrelaksować. W wielu gabinetach stosowane są takie jak tu https://kbarth.pl/product-pol-521-Poduszka-do-przedluzania-rzes-memory-foam-Noble-Lashes-nowe-logo.html  poduszki do przedłużania rzęs. Ułatwiają aplikację i podnoszą komfort zabiegu.

Odnośnik do komentarza

naturalne zdecydowanie wyglądają lepiej. Wiem, że nie każdy może się pochwalić długimi i gęstymi rzęsami, ale ze sztucznymi wygląda się plastikowo....
Ja sama dla wzmocnienia moich używam odżywki do rzęs i brwi, ale takiej bez hormonów! Polecam zawsze czytać skład przed zakupem, by nie wpakować się w zawirowania zdrowotne!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...