Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość natalecka2

Kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blake

Moje ulubione kosmetyki to kosmetyki marki AVA Laboratorium, szczególnie polecam serię Hygenic Line (antybakteryjna + kremy do rąk krem, które fajnie regenerują po tych wszystkich płynach do dezynfekcji, np. w sklepach, które wysuszają i robią ze skóry dłoni jakiś dramat)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość z nas ma ten błąd na sumieniu. Malujemy rzęsy i uważamy, żeby nie pobrudzić powieki, a co za tym idzie, nie docieramy do samego końca. Dla pełnego efektu warto chociaż pierwszą warstwę mascary nałożyć na całe włoski i ewentualne pozostałości tuszu usunąć patyczkiem higienicznym. Jakie używacie mascary? Moją ulubioną jest Tusze do rzęs Maybelline https://www.ceneo.pl/Tusze_do_rzes/p:Maybelline.htm 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lubellla
Hurtownia kosmetyczna https://paradise4you.pl to miejsce z dużą ilością akcesoriów kosmetycznych, tak więc gwarantują obsługę na wysokim poziomie. W sklepie znajdziesz znacznie więcej niż akcesoria do paznokci, rzęs czy regulacji brwi. Zapoznaj się z pełnym asortymentem, który obejmuje między innymi profesjonalne urządzenia podgrzewające wosk do depilacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anika

Fajne i naprawdę dobrej jakości kosmetyki są w drogerii internetowej larose.care 🙂 Ja używam kosmetykow do makijazu od Heimish - bo nie uczulają i nie wpływają źle na kondycję cery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

ost trafiłam na świetną serie eco nature bielendy.  Mam peeling do twarzy i ciała i to jest naprawdę coś rewelacyjnego, Ale najbardziej zakochałam się w tym że są w 99% naturalne, Zapach tych kosmetyków dział na zmysły i jest nie do opisania Polecam spróbować 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kolei moja cera w ostatnim czasie bardzo polubiła się z kosmetykami profesjonalnymi od Nanili. Obecnie stosuję kilku produktów do codziennej pielęgnacji - żel micelarny, tonik oraz krem i muszę przyznać, że jakość tych produktów jest nieporównywalnie lepsza od kosmetyków drogeryjnych. Stan mojej problematycznej cery już po tygodniu uległ znaczącej poprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hania

Bardzo polecam kosmetyki od Pyunkang yul 🙂 Koreańska pielęgnacja to jedna z lepszych moim zdaniem, na skórę działa jak zbawienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ola

Najlepiej zainwestować w pielęgnację naturalną, z dobrym składem, a w szczegolności polecam kosmetyki koreańskie. Bardzo pomogły mi w walce z problemami skórnymi, a także z cerą potrądzikową. Moje ulubione marki to m.in. Pyunkang yul i Heimish, zawsze kupuję je na stronie larose.care. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nadia

Odkąd zamawiam online, przetestowałam sporo drogerii. Moją faworytką jest larose.care w której zawsze znajduję naturalne, dobrej jakości i oryginalne kosmetyki, w tym nawet koreańskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

Akurat wybór odpowiednich kosmetyków to naprawdę ważna rzecz. Właśnie dlatego powinniście już teraz postawić na sprawdzone kosmetyki naturalne bez konserwantów do cery trądzikowej, bo dzięki temu będziecie mieli pewność, że odpowiednio dbacie o swoją cerę. Jeśli jeszcze z tego nie korzystacie, to najwyższy czas zacząć. To naprawdę ważna rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo33

Jeśli zastosujecie odpowiednie kosmetyki, to będzie Wam o wiele prościej poprawić stan Waszej urody. Na pewno warto korzystać ze sprawdzonych sklepów, takich jak chociażby https://mintishop.pl/ To da Wam pewność, że będziecie w stanie najkorzystniej wpłynąć na Waszą urodę. To bardzo ważna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Na taki babski wieczór polecam owocowe maseczki na twarz od Eveline - tutaj znajdziesz o nich więcej informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tamarka

Naturalne kosmetyki są najlepsze dla wymagającej skóry 🙂 Polecam marki koreańskie takie jak np Pyunkang yul, która ma ultra nawilzające kremy  i naprawcze również dla cery trądzikowej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...