Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Moje ulubione kosmetyki to kosmetyki marki AVA Laboratorium, szczególnie polecam serię Hygenic Line (antybakteryjna + kremy do rąk krem, które fajnie regenerują po tych wszystkich płynach do dezynfekcji, np. w sklepach, które wysuszają i robią ze skóry dłoni jakiś dramat)

Odnośnik do komentarza

Większość z nas ma ten błąd na sumieniu. Malujemy rzęsy i uważamy, żeby nie pobrudzić powieki, a co za tym idzie, nie docieramy do samego końca. Dla pełnego efektu warto chociaż pierwszą warstwę mascary nałożyć na całe włoski i ewentualne pozostałości tuszu usunąć patyczkiem higienicznym. Jakie używacie mascary? Moją ulubioną jest Tusze do rzęs Maybelline https://www.ceneo.pl/Tusze_do_rzes/p:Maybelline.htm 

Odnośnik do komentarza
Hurtownia kosmetyczna https://paradise4you.pl to miejsce z dużą ilością akcesoriów kosmetycznych, tak więc gwarantują obsługę na wysokim poziomie. W sklepie znajdziesz znacznie więcej niż akcesoria do paznokci, rzęs czy regulacji brwi. Zapoznaj się z pełnym asortymentem, który obejmuje między innymi profesjonalne urządzenia podgrzewające wosk do depilacji.
Odnośnik do komentarza

ost trafiłam na świetną serie eco nature bielendy.  Mam peeling do twarzy i ciała i to jest naprawdę coś rewelacyjnego, Ale najbardziej zakochałam się w tym że są w 99% naturalne, Zapach tych kosmetyków dział na zmysły i jest nie do opisania Polecam spróbować 

 

Odnośnik do komentarza

Z kolei moja cera w ostatnim czasie bardzo polubiła się z kosmetykami profesjonalnymi od Nanili. Obecnie stosuję kilku produktów do codziennej pielęgnacji - żel micelarny, tonik oraz krem i muszę przyznać, że jakość tych produktów jest nieporównywalnie lepsza od kosmetyków drogeryjnych. Stan mojej problematycznej cery już po tygodniu uległ znaczącej poprawie.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zainwestować w pielęgnację naturalną, z dobrym składem, a w szczegolności polecam kosmetyki koreańskie. Bardzo pomogły mi w walce z problemami skórnymi, a także z cerą potrądzikową. Moje ulubione marki to m.in. Pyunkang yul i Heimish, zawsze kupuję je na stronie larose.care. 

Odnośnik do komentarza
Gość MagdaPrecel

Wybór kosmetyków jest dość trudnym zadaniem w dzisiejszych czasach. Biorąc pod uwagę na to jaki mamy wybór w typowych drogeriach. Zawsze musimy sobie zadać pytanie czy stawiamy na produkty, które są robione na szeroką skalę. Nie ma co ukrywać ale jest w nich wiele substancji chemicznych. Badania pokazują jak negatywny wpływ mogą mieć one na naszą skórę w dłuższej perspektywie czasu. Moja znajoma z drugiej strony poleciła mi kosmetyki naturalna sklep - https://artyferia.pl/katalog/kosmydelka-kosmetyki gdzie znajdziemy wysokiej jakości produkty. Już po pierwszym skorzystaniu można odczuć znaczącą różnicę. Z pewnością każda kobieta znajdziemy tam coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...