Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki


Gość natalecka2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elka123
Ja raczej tego co koleżanka powyżej pisze bym sobie nie dała położyć na twarz...no ale cóż. Każdy robi to co lubi. Z maseczek polecam Bielendę, a jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to cienie, podkłady i szczególnie puder fiksujący z drobinkami Danni.
Odnośnik do komentarza
W ogóle nie biorę pod uwagę wypowiedzi spamera. Na pewno przyda się coś specjalnego do relaksującej kąpieli - może jakiś zapachowy ale naturalny olejek? Jeśli maseczka to może oczyszczające z glinki? a może relaksująca naturalna z beECO? Dobre są też maseczki z alterra. I nie zapomnijcie o masażu.
Odnośnik do komentarza
Możecie również popatrzeć na maseczki na twarz i włosy domowej roboty. Zawsze będzie dużo zabawy i śmiechu w ich przygotowaniu i mogą okazać się bardzo skuteczne. (maseczki z dodatkiem miodu regenerują i nawilżają skórę, dodatek surowego ogórka działa odświeżająco i rozświetlająco, marchewka poprawia koloryt skóry itp, itd) :)
Odnośnik do komentarza
Gość Fakebake_pl
Ile firm tyle kosmetyków oraz opinii na ich temat. Ja polecam nieco droższe,ale za to bardziej skuteczne kosmetyki,lepiej się sprawdzają na co dzień. Musisz sama przetestować i stwierdzić które będą odpowiednie do rodzaju Twojej skóry.
Odnośnik do komentarza
Ja polecam zorganizować sobie taki wieczór i pokombinować z domowej roboty maseczkami, peelingami i kremami. Jeśli chcecie pójść na całość to w internetowych aptekach znajdziecie całe komplety produktów do wyrobu domowych kosmetyków, ale i w lodówce z pewnością znajdziesz coś niecoś. Poszukaj w internecie, na pewno znajdziesz przepisy np. na maseczki z owoców. Nawet olej rzepakowy się Wam przyda, choćby do demakijażu, ale i z powodzeniem dzięki zawartości witaminy E zastąpi balsam do ciała :) Jest w czym wybierać ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Ja polecam odwiedzać internetowe drogerie. Są tam częste promocje i szeroki wybór kosmetyków, których nie znajdziecie w sklepach stacjonarnych. Sama często korzystam z drogerii mar-kos.pl . Bardzo cenię sobie ich kosmetyki ponieważ są profesjonalne i w atrakcyjnych cenach. Mam duże zaufanie do tej firmy :)
Odnośnik do komentarza
Fakebake_pl napisał/a:
Ile firm tyle kosmetyków oraz opinii na ich temat. Ja polecam nieco droższe,ale za to bardziej skuteczne kosmetyki,lepiej się sprawdzają na co dzień. Musisz sama przetestować i stwierdzić które będą odpowiednie do rodzaju Twojej skóry.

Również jestem zdania, że kosmetyki ciut droższe sa lepsze, dlatego kupuję w sklepie internetowym włoskie kosmetyki.
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Negozio.pl to przestrzeń dla prawdziwych kobiet. Jesteśmy firmą współpracującą z salonami fryzjerskimi, kosmetycznymi, a także osobami indywidualnymi. To właśnie specjalnie dla Was w swojej ofercie mamy światowe marki najlepszych kosmetyków. Chcesz się wyróżniać, podkreślić swoje piękno, więc czas coś zmienić. Sprawdź naszą ofertę.
Negozio.pl
Odnośnik do komentarza
Gość Caffinka

Masz racje, najlepiej jak spróbujesz korzystać z kosmetyków różnych firm. Wtedy sprawdzisz co dla Ciebie jest najlepesze. Z tego co wiem to warto zwrócić uwagę na kosmetyki naturalne. Są dobre dla naszego ciała. Możesz też pomyśleć o kosmetykach rosyjskich.

Odnośnik do komentarza

~tatiana
Ja mam wszystko z jednej firmy. Zmieniam tylko zapachy.

Pamiętajcie o tym, że warto od czasu do czasu zmieniać kosmetyki. Mniej więcej po upływie 3 miesięcy od momentu rozpoczęcia ich stosowania, skóra przyzwyczaja się do zawartych w nich składników. Przez to efekty stosowania tych kosmetyków są słabsze. Dlatego warto od czasu do czasu zmienić kosmetyki. Wyjątkiem jest cera wrażliwa, która źle reaguje na takie zmiany i w tym wypadku lepiej trzymać się jednej linii produktów jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...