Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja twarzy i ciała


Gość Iwon241

Rekomendowane odpowiedzi

Ja staram się codziennie używać balsamu lub masła do ciała takiego jak to: Caudalie maslo do ciala. Kiedyś w ogóle się nie smarowałam i skórę miałam w opłakanym stanie. Od nowego roku mam postanowienie że dbam o siebie na maxa i jak na razie mi to wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem najlepiej by było zadbać zaczynając od odpowiedniego nawilżenia skóry :) od siebie mogę polecić Cetaphil balsam do ciała i twarzy sprawdza się on nie tylko do problemów skórnych , trądziku ale właśnie też do odpowiedniego nawilżenia. W składzie nie posiada żadnych alergenów także jest całkowicie bezpieczny dla osób wrażliwych na kosmetyki. Dostępny jest w każdej aptece praktycznie za grosze i jest bardzo wydajny :)
Odnośnik do komentarza

Ja używam naturalnych kosmetyków do twarzy i codziennie robię peeling. Uważam jednak, że same kosmetyki to za mało by mieć ładne ciało i twarz. Moim zdaniem trzeba się zdrowo odżywiać i stosować suplementy. Geny też mają znaczenie. U mnie w rodzinie na szczęście kobiety bardzo długo wyglądają młodo.

Odnośnik do komentarza

Jak się nie chce eksperymentować na swojej skórze, to najlepiej udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie dobiorą nam odpowiednie kosmetyki do naszej cery. Ja używam naturalnych kosmetyków organicseries, które właśnie doradziła mi kosmetyczka. Są po prostu rewelacyjne, doskonale oczyszczają i odświeżają moje ciało nie wywołując przy tym żadnych podrażnień.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim staraj się używać naturalnych kosmetyków, które nie zawierają parabenów. Ja do codziennej pielęgnacji stosuję żel do mycia twarzy, żel do ciała i szampon rewitalizujący marki OrganicSeries. Są to kosmetyki bazujące na organicznych składnikach, całkowicie ekologiczne i przyjazne dla naszego ciała.

Odnośnik do komentarza

Na skórę bardzo mocno przesuszoną polecam balsam z Neutrogeny. Sprawdza się świetnie przy stosowaniu w okresie zimowym, kiedy skóra jest szczególnie podatna na wysuszenia, a tym samym na podrażnienia. Aby osiągnąć stały efekt nawilżenia, warto stosować go dwa razy dziennie, co nie jest niczym uciążliwym, ponieważ jego aplikacja jest niezwykle wygodna, a sam balsam szybko się wchłania. Można go zakupić, klikając w link poniżej.
Tekst linka]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Jak masz bardzo wrażliwą skórę to spróbuj atoperalu. Mój syn ma AZS i te kosmetyki już od dłuższego czasu stoujemy. Łagodzą podrażnieia i długo działają, odkąd zaczęliśmy regularni uzywać to problemy z suchą, łuszczącą skórą się skończyły.

Odnośnik do komentarza

Polecam AVA Hygienic Line – działa antybakteryjnie na dłonie i twarz, ale jednocześnie kosmetyki z tej serii są delikatne i nawilżają, więc nie ma takiej tragedii ze skórą, jak po zwykłych płynach dezynfekujących.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...