Skocz do zawartości
Forum

Naturalne kosmetyki


Gość malwina82

Rekomendowane odpowiedzi

Co do naturalnych kosmetyków to polecam sprawdzić stronę poradz.me Dziewczyny na blogu piszą o tym sporo i pomagają wybrać dobre, naturalne kosmetyki. Dodatkowo można tam znaleźć konsultacje online ze specjalistami w tej dziedzinie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Marietta

Bardzo lubię to serum do twarzy od Olivia Plum:

https://www.oliviaplum.pl/kategoria/serum/serum-rozjasniajace-glow

Serum Glow rozjaśniające. Skóra jest nawilżona, pozostawia skórę miękką i gładką. Ma dobry naturalny i krótki sklad, poza tym w porównaniu do innych tego typu składników ma duzą zawartość witaminy C co miało dla mnie duże znaczenie.  Rano gdy wstaje czuje taką miękką skórę twarzy. Prócz twarzy, warto go użyć na usta. Również dostaną wiele dobroci odżywczo nawilżających :) 

Jeśli uzywacie na dzień dobrze jest użyć oczywiśćie ochrony przeciwsłonecznej.  Dodam, ze przy dłuższym stosowaniu serum zredukowało u mnie przebarwienia. 

Odnośnik do komentarza

Ja trafiłam na to serum (mam 55 lat) i powiem wam jest boskie

https://papieriszklo.pl/pl/p/Odzywiajace-serum-w-kremie%2C-Dolina-Czeremchy/118

Serum w kremie w formie musu, twarz jak u niemowlaka, jeszcze nie miałam takiego kosmetyku. Próbujcie i testujcie kosmetyków naturalnych! Ja też uważałam że potrzebuję już tylko mocnych kosmetyków, a tu okazuje się że takie delikatne i naturalne potrafią wiecej..

Odnośnik do komentarza
Ja natomiast mogę podrzucić Ci, abyś zajrzała w takim razie podczas poszukiwań na porównywarkę cenową https://www.kupujemy.pl/ gdzie znajdziecie wiele propozycji w zakresie kosmetyków naturalnych, markowych, perfum itd. i co ważne z pomocą tej porównywarki cenowej przekonacie się gdzie można znaleźć zdecydowanie najlepszą cenę. Ja nie lubię przepłacać, także dla mnie nie ma innej opcji :)
 
Odnośnik do komentarza
Gość Kandora
W dniu 30.08.2019 o 22:52, Gość Werka17 napisał:

Ja od zawsze zwracam uwagę na skład kosmetyków. Do tego stopnia, że wymieniłam facetowi jego kosmetyki na takie z dobrym składem. Teraz do codziennej pielęgnacji używa kosmetyków marki Masveri.

I szczerze mówiąc bardzo dobrze robisz, ja odkąd się przerzuciłam na bnaturalne kosmetyki w końcu nie borykam się z problemami skóry. To samo w przypadku makijażu, Annabelle Minerals pokazało mi, ze można mieć wytrzymały i dobrze maskujący makijaż, który nie podrażnia skóry a nawet pomaga jej się wyleczyć. Bardzo polecam Wam dziewczyny kosmetyki tej firmy, nawet bardzo jasny podkład świetnie zakrywa wszelkie niedoskonałości twarzy

Odnośnik do komentarza

Też jestem na etapie poszukiwania dobrych naturalnych kosmetyków jak na razie używam kremu do rąk z soho cosmetics. Sprawdza się znakomicie moje ręce są nawilżone, wygładzone a podrażnienia zniwelowane. Ma delikatny subtelny zapach i szybko się wchłania ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...