Skocz do zawartości
Forum

Jak walczyć z trądzikiem?


Gość riiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)
Niedawno zaczęłam regularnie używać papkę przeciwtrądzikową firmy Jadwiga i muszę z przyjemnością stwierdzić - jest rewelacyjna! Jeśli masz problemy z trądzikiem lub bliznami potrądzikowymi powinnaś zdecydowanie jej wypróbować!
Jest ona kosmetykiem naturalnym, o działaniu antybakteryjnym, odtłuszczającym i przeciwzapalnym. Doskonała dla każdego rodzaju cery i wieku.
Gorąco polecam każdemu!! :)B)
Odnośnik do komentarza
a moim zdaniem naturalne sposoby, mazidła i papki nie zawsze pomagają, jak ktoś ma problem z naprawdę okropnym trądzikiem - wiem coś na ten temat. mi pomógł dopiero lek z izotretynoiną - Aknenormin, który brałam przez kilka miesięcy. za to teraz mam już od dłuższego czasu spokój z trądzikiem, bo nie ma nawrotów :)
Odnośnik do komentarza
Na trądzik ( oprócz wizyty u dermatologa ) polecam krem acne derm. Moja młodsza siostra go stosuje w przypadku pojawienia się zmian na skórze i jej pomaga. Oczywiście nie są to zmiany natychmiastowe, ale już po 2 dniach regularnego smarowania widać pierwsze efekty. Zaletą tego kremu jest też stosunkowo niska cena. Za standardowe opakowanie 20 czy 30 g płaci się mniej więcej 20 zł ( ostatnio widziałam nawet trochę taniej w aptece za grosze u nas w łódzkiej manufakturze ).
Odnośnik do komentarza
Na wypryski polecam moje nowe odkrycie - Koncentrat Roll-on SOS z nowej gamy przeciw niedoskonałościom od Sanoflore. Aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna - metalowa kulka tak jakby chłodziła miejsce, na które nakładamy żeli. Fajne uczucie, od razu przynosi ulgę. A poza tym, Roll-on jest skuteczny i nie podrażnia skóry. Jest wyprodukowany na bazie składników naturalnych i pięknie pachnie trawą cytrynową :) Polecam!
Odnośnik do komentarza
Gość dzorczq
Znam lepszy sposób na trądzik. Polecam leczniczy korektor na TRĄDZIK ACNE CAMOUFLAGE AKNE SPECIAL. Kupisz go za mniej niż 20 złotych, a naprawdę doskonale eliminuje niedoskonałości skórne. Co najważniejsze działa szybko i skutecznie, a to ma dla mnie kluczowe znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Gość Mar-Kos_pl
Każda skóra jest inna. Niestety ja leczyłam trądzik bardzo wiele lat i dopiero po 7 latach u czwartego lekarza dostałam leki, które mi pomogły. Niestety u mnie trądzik jest tak silny, że po roku mam nawrót i muszę znowu wrócić do antybiotyków. Mając trądzik przestałam używać peelingów gruboziarnistych bo roznoszą bakterie. Lepiej w domu nie bawić się samemu w leczenie bo wydamy dużo kasy na kosmetyki a możemy nabawić się blizn albo jeszcze większego wysypu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli problem z pryszczami nie jest zbyt duży to chyba nie ma sensu wybierać się z tym do dermatologa, mi się wydaję, ze to problem każdej dziewczyny, czy kobiety, a dopiero jeśli się nasila należny z nim walczyć w bardziej zaawansowany sposób. Moja mama nauczyła mnie robić fajną maseczkę z gotowanej cebuli, która działa kojąco, ale też oczyszcza cerę. Obecnie mamy tez dostęp do wielu suplementów diety. Powstały nawet rankingi najlepszych środków, więc teraz jest dużo łatwiej pokonać pryszcze niż kiedyś. Każdy jednak reaguje inaczej na dany produkt i po prostu trzeba odnaleźć ten idealny dla nas.

Odnośnik do komentarza
Gość dariakolec
Nie ma takiej jednej złotej recepty, bo u każdego wygląda to inaczej. Na pewno trzeba dbać o higienę, nawilżać, zmienić dietę na bardziej zdrową i ograniczyć potrawy ostre i mocno przetworzone, i koniecznie wybrać się do dermatologa, który dobierze leczenie adekwatne do naszego problemu
Odnośnik do komentarza
Gość rosiehw
Już to pisałam tutaj, w innym wątku, ale powtórzę - moja siostra miała duży trądzik, nie mogła się go pozbyć. Zaczęła używać maseczek do mikrodermabrazji z Bielendy i problem ustąpił. Do tego zmieniła dietę i po pryszczach nie ma śladu. :)
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim systematycznością i zastosowaniem odpowiedniej jakości kosmetyków. Wiem jak to wyglądało u mnie, jaką zmianę uzyskałam, o ile lepiej wyglądała cera. Jak dotąd trądzik w moim przypadku nie powrócił, wygląda to jak powinno - duża i pozytywna zmiana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...