Skocz do zawartości
Forum

Dermokosmetyki


Gość Barbarrra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota84
A znacie dermokosmetyki cetaphil? Moją skórę nawilżają świetnie, nawet u syna je stosuje, po basenie zawsze miał białą, suchą skórę. Są naprawdę bardzo fajne, szczególnie polecam MD Dermoprotektor, jest bardzo wydajny. Polecany jest nawet dla skóry wrażliwej czy w przypadku łuszczycy i atopowego zapalenia skóry.
Odnośnik do komentarza
Dorota84 napisał/a:
A znacie dermokosmetyki cetaphil?

Znam i to bardzo dobrze od dawna używam emulsji miceralnej do twarzy oraz lipoaktywny krem nawilżający - stosuję go na noc, dobrze regeneruje naskórek i nawilża go.
Odnośnik do komentarza

Polecam www.aptekamirowska.pl, kupuje tam również suplementy diety i inne leki bez recepty. Jest to apteka online, bardzo wygodna, można zamówienia odbierać również w wybranej aptece. :) więcej dowiesz się na ich stronie, podałam wyżej. :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, coraz czesciej slyszymy, ze nie wystarczy uzywac "zwyklych" kosmetykow, ze teraz nie wystarczy pielegnowac, cenne sa kosmetyki o wlasciwosciach leczniczych. Co o tym sadzicie? Czy w takim układzie lakiery Vasco to dobry wybor?

Odnośnik do komentarza

Też stosowałam Vichy Dercos Aminexil i jestem nim zachwycona!!! Włosy mi nie wypadają, a po 2/3 miesiącach mam głowe zasianą baby hair. Teraz borykam się z problemem przetłuszczanie włosów, dlatego chcę przetestować ten szampon: https://www.vichy.pl/pielegnacja-wlosow/dercos-szampon-przeciwlupiezowy-wlosy-normalne-i-przetluszczajace-sie-dercos/p2941.aspx. Ktoś używał, warto?

Odnośnik do komentarza

Jeśli szukalibyście kosmetykow o dobrym nawilżającym i kojącym działaniu, polecam kosmetyki z aloesem. Szczególnie serię Infinite
https://aloes.center/16-pielegnacja-twarzy

Kosmetyki te dość trudno dostać stacjonarnie, ale warto zamówić przez internet bo maja dobry skład, w którym sa same naturalne substancje ( nie mają sztucznych dodatków takich jak oleje mineralne czy parafiny)
Najwazniejsze zalety to:
• zawiera naturalne filtry przeciwsłoneczne;
• solidnie nawilża i ujędrnia skórę;
• zwalcza wolne rodniki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...