Skocz do zawartości
Forum

peeling


Gość Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

zwłaszcza latem powinniśmy robić peeling i to całego ciała! Warto przed opalaniem sprawi, że opalenizna o wiele dłużej się utrzyma:)
Wybierając peeling dopasujmy do rodzaju skóry.
Cera ze skłonnością do przetłuszczania się - peeling mechaniczny, zawiera ziarniste drobinki, które wymagają masażu, i działają jak delikatny papier ścierny.
Cerę sucha, wrażliwa lub dojrzała, warto wybrać peeling enzymatyczny, który nie ściera martwego naskórka, jednak go rozpuszcza. Peeling ten nie wymaga masowania, a nakłada się go jak maseczkę i też spłukujemy
Aby skóra wyglądała zdrowo, warto wykonywać peeling raz w tygodniu (twarzy i ciała)

Uwielbiam peeling cukrowy
Oriflame, Milk & Honey Gold, Sugar Scrub (Cukrowy peeling) cena w promocji od 12 do 17 zł. a dla osób mających kartę klienta tańszy o 23%
wygodne opakowanie, wydajny, skóra przyjemna w dotyku.
Odnośnik do komentarza
A ja co kupuje peeling to jakiś inny;) Tak już mam.
kasiaaa17 powiedz mi skąd masz przepis na taki peeling?;) w sumie już się parę razy z tym spotkałam na jakiś forach itd. i szczerze przyzna, że nie jestem fanką kosmetyków produkcji własnej, no ale skoro wszyscy tak zachwalają to może spróbuję;)
Odnośnik do komentarza
Gość maladamulka
Ja tez lubię te Joanny z Fruit Fantasy. Bardzo fajnie ścierają martwy naskórek i do tego super pachną. Szczególnie malina i ananas. Nie wiem jak wy ale zauważyłam że lepiej działają jak używa się je na zwilżoną skórę niż zupełnie mokrą :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...