Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
ja ostatnio znalazłam super krem, żel nie wiem jak to określić, bo jest w takich fajnych kapsułkach do wyciskania, KoenzymQ10 się nazywa, kupiłam w aptece za parenaście złotych, producent Gal, bardzo ładnie spłyca mi pierwsze zmarszczki, łagodzi przebarwienia, delikatny, nie podrażnia.
Odnośnik do komentarza
Gość AccademiaTeN
W zapobieganiu niekorzystnych efektów zewnętrznych powstałych na wskutek wieku pomocna nam będzie kuracja łączona. Zabiegi u kosmetyczki tj. mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, zabiegi odżywcze i dotleniające z aktywnymi składnikami i pobudzającym masażem, jak również wspomaganie zabiegów pielęgnacją domową. Nie jest to kuracja krótkotrwała i nie możemy oczekiwać natychmiastowych efektów, potrzeba czasu, aby nasza skóra się zregenerowała.
Musimy pamiętać o ciągłej pielęgnacji, a nie ,,budzimy się" jak już jest źle i oczekujemy cudu.
Życzę wytrwałości i SYSTEMATYCZNOŚCI, a tego nam niestety brakuje najbardziej :)
Odnośnik do komentarza
Gość e-kosmetolog
Najlepszy na zmarszczki te które już są i te które dopiero się tworzą jest botox, ale nie każda z nas może sobie na niego pozwolić. alternatywą są kosmetyki pseudobotulinowe zawierające np argireline, syn - ake, wyciąg z hibiskusa czy heksapeptyd. Ja zalazłam takie produkty i stosuje je dla mojej mamy która ma 45 lat. Są to kosmetyki z serii SYIS - KOSMETYKI GABINETOWE ale dostępne też na allegro. są to płatki botoksujące pod oczy z heksapeptydem, maska algowa z hibiskusem. Niedługo chyba wprowadzą też krem z jadem żmii właśnie z tym syn - ake. Produkty naprawdę godne polecenia.
Odnośnik do komentarza
Na istniejące zmarszczki to chyba tylko botoks albo skalpel. :/ Ale jeśli są początki to dobrze nawilżające, napinające skórę kremy mogą delikatnie zmniejszyć zmarszczki. Ja niedawno odkryłam serum oliwne z Botani, idealnie natłuszcza i nawilża. Krem z jadem żmiji? Na jakiej zasadzie działa?
Odnośnik do komentarza
Gość BialaKawa
Jest jeszcze jedna grupa fajnych specyfików - kremy z wit.c. Wypróbowałam większość dostępnych. Głównie z aptek, mogę je z czystym sumieniem polecić: SVR, FlavoC, Synchrovit. Dobrze trzymają jakość i są efekty. Nie tylko poprzez spłycenie zmarszczek, ale także na naczynka.:)
Odnośnik do komentarza
Dobre kremy fajnie działają, ale szybko się kończą i dużo kasy na to idzie. moim zdaniem zabiegi są lepsze- jasne, że droższe, ale ma się spokój na dużo dłuższy czas i efekty widoczne szybciej! a przecież, kobitki o to nam chodzi. na zmarszczki to ja bym Wam poleciła zabiegi z użyciem terapii ciepłem z wykorzystaniem accentu lub harmony. specjalny przyrząd przypominający pistolet ujędrnia świetnie skórę. polecam
Odnośnik do komentarza
Zabieg? A przez ile ten zabieg będzie dawał jakiekolwiek efekty? Tydzień? Miesiąc?
Tylko kremy mogą dawać stały efekt - ja akurat korzystam z Bio-serum relaksującego HB i to rzeczywiście działa. Daje efekt liftingujący, naciąga skórę. Można rzeczywiście wyeliminować pierwsze oznaki starzenia...
Odnośnik do komentarza
Gość olcia556
Fajnym rozwiązaniem na zmarszczki jest proszek perłowy. To składnik w tradycyjnej medycynie chińskiej. Ma wszechstronne właściwości, a jedną z nich jest właśnie odmładzanie i odżywianie skóry. Stosuje się go na różne sposoby, jako maseczkę lub po prostu dodając trochę do kremu. Ja tak robię i widać bardzo duże rezultaty. Skóra jest promienna, świeża, wygładzona.
Odnośnik do komentarza
Gość kropkawkropke
A używała któraś z was może tego kremu?

Jak dla mnie - boski i naprawdę działa odmładzająco! Kiedy śpię krem, nie dość, że spłyca moje zmarszczki, to jeszcze intensywnie pracuje nad zwężeniem porów, za co jestem mu baardzo wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Gość motylek2000
Na mnie kremy niestety nie podziałały, ale używałam nawet tych z wyższej półki :( Zdecydowałam się na zabieg Angel System. W Polsce chyba jeszcze mało znany. Efekty zauważyłam dopiero po ok miesiącu. Miałam bardzo głębokie zmarszczki. Teraz kiedy patrze na zdjęcia przed i po mogę powiedzieć, że efekt jest niesamowity! Zmarszczek już prawie nie widać :)
Odnośnik do komentarza
A ja miałam takie szczęście, że trafiłam na krem, który naprawdę prawdziwie działa przeciwzmarszczkowo. Dermika Gold 45+. Są jeszcze chyba inne kategorie wiekowe, z tego co się orientuję. Na efekty odmładzające oczywiście trzeba poczekać, ale nie znam kremu, który by skorygował zmarszczki w trzy dni :)
Odnośnik do komentarza
A czy używała któras z was kremów z serii Złoto & Diamenty Bielendy? Mają działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe, właśnie zasatnaiwam sie nad kupnem takiego kremu na dzień i na noc. Dodam, że mam bardzo wrażliwą cerę... Słyszałyście coś o tych kosmetykach?
Odnośnik do komentarza
Ja mam od niedawna vichy liftactive supreme, bardzo fajny, nadaje się nawet do skóry wrażliwej, co mnie bardzo cieszy, bo niełatwo było mi znaleźć odpowiedni kosmetyk. Krem ujędrnia skórę, zmniejsza zmarszczki i likwiduje oznaki zmęczenia.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...