Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam krem Tremella od Efektimy z ekstraktami z grzyba azjatyckiego działającego jak kwas hialuronowy. I widzę różnicę - kiedyś moja skora twarzy była bardzo brzydka, szara, sucha, teraz mam twarz pełna blasku, jest nawilżona, jest po prostu zadbana

Odnośnik do komentarza

A o zabiegu Noon anti aging słyszałyście? To terapia przeciwstarzeniowa. Dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnych, można rozwiązać wiele problemów skórnych takich jak starzenie się, hiperpigmentacja,  utrata elastyczności, przebarwienia. W salonie Mała Klinika Urody  w Gdańsku możecie wykonać zabieg Noon anti aging pod okiem profesjonalistów i przy użyciu najlepszych preparatów. Na ich stronie https://malaklinikaurody.pl/  znajdziecie więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna

Kochane, co do zmarszczek to fajne są produkty golden placenta od bielendy ? U mnie w rodzinie są kobitki w różnym wieku, akurat wszystkim zakupiłam te kremiki i każda, powiedziała mi że widzi różnicę w swoim stanie skóry!  Seria zaczyna produkty przeciwzmarszczkowe od wieku 40+ 

Odnośnik do komentarza
Gość Krystyna45

Mi ostatnio koleżanka poleciła krem w takim złotym opakowaniu, z Bielendy, golden placenta 40+ krem nawilżająco – wygładzający. On jest i na dzień i na noc. Używam dopiero od tygodnia, ale widzę już pierwsze efekty. Przede wszystkim skóra jest nawilżona i wygładzona. Niestety moja skóra potrzebuje teraz wsparcia, już nie jest taka elastyczna co kiedyś, ale ten krem zdaje egzamin w moim przypadku. Dlatego również go polecam innym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kremy, to mogę Ci polecić krem z bielendy, dokładnie z linii golden placenta. Wygładzająco- nawilżający krem 40+ ? Wiem, że napisałaś , że masz 37  lat, ale taki krem nie zaszkodzi, a nawet pomoże! 

Odnośnik do komentarza

Olejek Busajna - na ujędrnienie i spłycenie zmarszczek nie poznałam lepszego. Od ciąży smarowałam nim brzuch, bo jest silnie ujędrniajacy i pomaga przy ściągnięciu ciązowej rozciągniętej skóry. Spróbowałam wtedy na twarz, bo jak rece całe były w olejku, to przy okazji smarowałam, efekty były takie rewelacyjne, że na brzuch już nie stosuje , bo nie trzeba, fajnie wygląda, ale na twarz stsuje zamiast kremu na noc Mega!

Odnośnik do komentarza

W ramach mojej walki z powstającymi zmarszczkami ostatnio zdecydowałam się na zabieg biostymulatorów tkankowych w Gabinecie Kosmetologicznym NK w Tychach https://www.gabinetkosmetologicznytychy.pl/kontakt i bardzo się cieszę. Zabieg był bardzo przyjemny, bezbolesny i co najważniejsze działa! Przeprowadzony był bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Mogłam się zrelaksować wiedząc, że jestem w rękach profesjonalistów i czekać na efekty. Moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej, jest bardziej napięta i promienna. Bardzo polecam!   

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...