Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sabina87

Odpowiednie kosmetyki i pielęgnacje radzi się stosować już po 25 r.ż. Oczywiście prawidłowa dieta i suplementy też mają znaczenie. Niemniej medycyna estetyczna jest także bardzo pomocna - przecież to nie tylko nieudolnie wykonany botox albo usta (jak się trafi na kiepskiego specjalistę albo wybiera byle taniej, to tak niestety jest), ale szereg zabiegów anti-aging, świetnie wpływających na kondycję skóry. Podstawa to dobry lekarz, który wykonuje zabiegi medycyny estetycznej - wówczas nie trzeba się obawiać "masakry" :) Ja polecam dra Migałę z warszawskiej kliniki http://klinikasfera.pl/

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.07.2020 o 12:27, Gość Marinella88 napisał:

Jest jeszcze zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Super opcja npozbycie sie zmarszczek. Wiem tylko, ze musisz najpierw mieć odpowiednie badania zrobione.

Alo fajna opcja jest tez tutaj np zabieg toksyny botulinowej. Ja miałam tutaj akurat wstrzykiwany botoks i tez mega spoko ?

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlikowska

Jak krem, to jest fajna nowość: AVA Red Wine Care z ekstraktem z czerwonego wina z Bordeaux. Świetna sprawa. W ogóle w sklepie ava-kosmetyki.pl można teraz polować z rabatem 20% (kod: PREZENTY) na wszystkie kosmetyki w cenach regularnych.

Odnośnik do komentarza

Wampirzy lifting, czyli osocze bogatopłytkowe – mój faworyt wśród zabiegów na zmarszczki. W AME Ursynów mają to w ofercie, byłam u p. dr A. Szczepańskiej, która nie tylko zna się na swojej pracy, ma wiedzę i doświadczenie, ale jest też świetną osobą tak po ludzku. Wie, jak rozmawiać z zestresowanym i niewiedzącym czego chce pacjentem ;-)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem wszystkie rozwiązania, które proponujecie są jednak zbyt inwazyjne… Ze swojej strony poleciłabym raczej zabiegi laserowe. Na zmarszczki świetnie sprawdza się laser frakcyjny. Sama z niego korzystałam w SCM estetic w Krakowie u dr Sułowicz. Muszę przyznać, że dotychczas żaden zabieg nie odmłodził mojej skóry tak bardzo jak ten… Polecam, może warto spróbować?

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena887

Ja uwazam, ze najlepsze na zmarszczki są zabiegi, jak np ostrzykiwanie osoczem czy toksyna botulinową. Zwłaszcza super opcją jest np ostrzykiwanie botoksem na lwią zmarszczkę. Mialam taki zabieg w bardzo dobrej klinice w Warszawie Dzięgielewska Instytut Oka ?

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaCh
17 godzin temu, Gość Marzena887 napisał:

Ja uwazam, ze najlepsze na zmarszczki są zabiegi, jak np ostrzykiwanie osoczem czy toksyna botulinową. Zwłaszcza super opcją jest np ostrzykiwanie botoksem na lwią zmarszczkę. Mialam taki zabieg w bardzo dobrej klinice w Warszawie Dzięgielewska Instytut Oka ?

Bardzo polecam klinikę zwłaszcza pani dr Monika Dzięgielewska ? Jest wspaniałym okulistą dziecięcym.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.02.2021 o 16:22, Gość Marzena887 napisał:

Ja uwazam, ze najlepsze na zmarszczki są zabiegi, jak np ostrzykiwanie osoczem czy toksyna botulinową. Zwłaszcza super opcją jest np ostrzykiwanie botoksem na lwią zmarszczkę. Mialam taki zabieg w bardzo dobrej klinice w Warszawie Dzięgielewska Instytut Oka ?

Toksyną botulinową miałam tutaj ostrzykiwaną lwią zmarszczkę ?

Odnośnik do komentarza

Kamelia japońska to bardzo ciekawy składnik. Przypomina działaniem częściowo kwas hialuronowy, a także popularne ekstrakty owocowe. Mocno odżywia skórę. Przykład kosmetyku z takim składem na krajowym rynku https://naturikke.pl/produkt/krem-na-mily-poczatek-dnia-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym-2/. Podobno łączy się dobrze z zielonym kawiorem i olejem winogronowym. Dla skóry to jest można powiedzieć bomba witaminowa.

Odnośnik do komentarza

Z tymi konopiami bym uważała, kupiłam mamie, ma skórę naczynkową i dostała alergii, twarz miała całą czerwoną...
Babcia całe życie stosowała zwyczajny krem nagietkowy (szukam jakiegoś dobrego, ktoś coś?) i miała super gładką cerę, ale nie wiem czy to po prostu nie geny :) zastanawiam się nad tym: https://www.notino.pl/ryor/normal-to-combination/
ale marka jest mi nieznana...

Odnośnik do komentarza

Chodzę od kilku lat tylko do Kliniki Sfera w Warszawie, https://www.klinikasfera.pl/ i nie żałuję, że poddaję się zabiegom, bo wciąż wyglądam naturalnie. Tutaj cała zasługa w drze Migale, który czuwa nad efektem finalnym i dba zawsze o to, by wszystko było z umiarem, ale i ze skutkiem. To wspaniały lekarz i nie wyobrażam sobie, że mogłabym kiedykolwiek zrezygnować z jego usług! 

Odnośnik do komentarza

Odkryłam te kremy https://janda.pl/14-ujednolicanie-kolorytu, bo zmagałam się z problemem przebarwień w okolicach oczu, na policzek mi przechodziło. Strasznie to wyglądało, więc ograniczyłam sytuacje towarzyskie do minimum. To kremy z kategorii bezbarwny make up, tak to się chyba fachowo nazywa i bardzo fajnie odświeżają. Różnica znacząca, ale oczywiście nie po pierwszym użyciu. U mnie przebarwienia zeszły teraz na poziomie 60%, może lekko więcej. Trudno subiektywnie ocenić. Jak się skóra przyzwyczai do konkretnego związku to sobie zmienisz po prostu na inną terapię. Tam masz masę nowoczesnych kosmetyków do cery dojrzałej.

Odnośnik do komentarza

Mnie genialnie pomogły zabiegi z mesoBOOST. Kilka razy korzystałam z zabiegów w salonie i dokupiłam sobie kosmetyki do stosowania w domu dla zachowania najlepszych efektów.  Kosmetyki z mesoBOOST to produkty i zaawansowane zabiegi bazujące na potrójnym kwasie hialuronowym, pobudzające potencjał młodości. 

Odnośnik do komentarza

U mnie zadziałał Kolagen. Pije od pewnego czasu bo czytałąm że pomaga na wiele rzeczy w tm na cere i faktycznie skóra jakby młodsza i zmarsczki spłycone . Kolagen Morski Peptide stosuje, 3 miesiace i efekty widoczne. w pracy nawet koleżanki pytały czy robiłam jakie zabiegi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...