Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam oliwkę z nivea bo tylko na taką trafiłam oprócz tych dla dzieci ; DD
ale szkoda, że ona nie ma takiego psikacza jak ta co ją pokazałaś bo zdecydowanie łatwiej by było ją nakładać ; p
poza tym spełnia swoje zadanie nawilżania jak należy bo mi się szybko wysusza skóra tak ogólnie.

Jeśli masz problem ze zmarszczkami mimicznymi to kremy jednak nie pomogą. Trzeba tutaj zastosować poważniejsze zabiegi. Polecam botoks - dzieki niemu pozbyłam się zmarszczek na czole. Sama chodziłam na zabieg, w Krakowie do tego gabinetu:

https://magnopere.pl/botox-toksyna-botulinowa/

Odnośnik do komentarza

U mnie na kurze łapki pod oczami polecono mi w klnice Magnopere ul. Grzegórzecka 67d/ 102 Kraków laserowy lifting powiek. Zabieg jest za pomocą lasera i bardzo szybko się wszystko goi. Rezultaty sa bardzo dobre , mam zlikwidowane kurze łapki i wyglądam dużo młodziej.

Odnośnik do komentarza

co do zabiegów to najlepiej jak dobierze ci je specjalista. Zapisz się na konsultacje do kliniki Demeter w Warszawie. Sama do nich chodzę, całkowicie im ufam i dlatego mogę ci ich polecić. Dobiorą ci tam zabiegi na zmarszczki w oparcu o twoje oczekiwania, kondycję skóry, "zaawansowanie" zmarszczek itp.

Odnośnik do komentarza

Oleje CBD są super np do atopowej skóry ? Czy na takie ŁZS jak ja mam. Bardzo pomaga. Co do kremów na zmarszczki to hmm, nie wiem, nie używałam ? Zaufałam jednak osobom, które sie zajmują zabiegami medycyny estetycznej, Czyli w moim przypadku bardzo polecam zabieg wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. 

Odnośnik do komentarza

ja stosuję kremy, mam linię AVA Asta C+, nie znam lepszych kosmetyków na starzenie się skóry. Opóźniają powstawanie zmarszczek, skóra twarzy jest gładka, delikatna, rozjaśniona. Uwielbiam ten efekt, który pozostawia na twarzy.

Odnośnik do komentarza

Super sprawą jest też zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Bardzo polecam zwłaszcza w okolicach oczu, efekt jest na prawdę imponujący. ja go miałam przeprowadzany w Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda344

Mój ulubiony zabieg to kwas hialuronowy na twarz, idealnie wygładza skórę, a efekt jest bardzo ładny. Chodzę do Radzikowskiej w Warszawie. Kremy mogą wzmocnić efekty zabiegów, ale nie są w stanie wygładzić zmarszczek, niestety. Może kiedyś ktoś wymyśli taką rewolucję na rynku kosmetycznym? ;)

Odnośnik do komentarza

Chcialam tutaj tylko napisać, ze kosmetyki mogą opóźnić pojawienie się zmarszczek poprzez lepsze nawilżenie twarzy. Jeśli twarz jest nawilżona, to zmarszczki pojawią się o wiele później.

Jeśli jednak są to zmarszczki mimiczne, to pomogą tutaj jedynie zabiegi. Ze swojej strony polecam poczytanie sobie o botoksie:

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/jak-dlugo-dziala-toksyna-botulinowa/

Nie jest taki straszny jak sie o nim pisze. A mi bardzo pomógł bo zredukował zmarszczki na czole. 

Odnośnik do komentarza
Gość AniaMagdalena

Botoks to jest to! Nie wiem czemu, ale zawsze mnie bawiło to określenie, a okazało się, że jest to rewelacyjna metoda walki ze zmarszczkami. Skorzystałam z usług Esderm we Wrocku i bardzo sobie chwalę. Widać, że znają się na rzeczy, a nie są kolejną bandą naciągaczy, z którymi niestety miałam okazję się już zetknąc ?

Odnośnik do komentarza

Ja korzystałam z botoksu oraz osocza bogatopłytkowego. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Jeśli chodzi o krem to na co dzień używam Yoskine na dzień i na noc, dostosowane oczywiście do wieku. Super kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaP88

Polecam też z zabiegów toksyne boutlinową, np na lwią zmarszczkę . Miałam taki zabieg w Dzięgieelwska Instytucie Oka. Bardzo dobrze teraz przynajmniej wyglądam a nie z taką chodzącą bruzdą ?

Odnośnik do komentarza

ja nie mam jeszcze 40 lat więc nie stosuje zabiegów ani specjalnych kremów, na razie biorę medere anti aging i widzę że skóra wygląda coraz lepiej... trochę się boję jak bym wyglądała po tych zabiegach medycyny estetycznej za np kilkanaście lat... u moich kolezanek jest masakta 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...