Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Kremem, który w końcu powoduje u mnie wyraźną różnicę jest przeciwzmarszczkowy krem Camelia Oil od Bielendy. Nareszcie szybko się wchłania, a nie tak jak inne dla dojrzałej cery są ciężkie. Poza tym świetny pod make up i widocznie napina także zmarszczki.

Odnośnik do komentarza
Gość ViolaViola

Ja ze swojej strony również mogę polecić Estetyczna Med miałam wykonywaną mezoterapię igłową na moje zmarszczki i jestem bardzo zadowolona, już po pierwszej wizycie widziałam efekty, ceny mają naprawdę przystępne.

Odnośnik do komentarza
Gość Pakamera Naturalna

Jeśli ktoś chcę korzystać z kremów na zmarszczki to proponuję używać kosmetyków naturalnych.

Niestety tak jak ktoś wspomniał wcześniej dermokosmetyki różnią się od siebie tylko tym ile kto wydaje na chemię i jak drogą ma kampanię reklamową tj. Kto reklamuje dany produkt i za ile.

Co do kosmetyków naturalnych to jest to póki co niszowy produkt który w coraz większej ilości pojawia się na rynku i nie jest nastawiony na masówkę.

Jeśli ktoś jest zainteresowany produktami naturalnymi to sama kupuję takie produkty na Tekst linka.

Czytajmy składy etykiet bo niestety nie ma obowiązku tłumaczenia co znaczy użyty składnik i jakie niesie za sobą zagrożenia, a każdy dermokosmetyk jakieś zagrożenia niesie bo jest wyprodukowany nie z naturalnych składników z wieloma konserwantami SLS i SLES itd.

Odnośnik do komentarza

Collagen Select to suplement diety skierowany do kobiet, którym zależy na zachowaniu pięknej, jędrniej i zdrowej skóry. Produkt charakteryzuje się 9-składnikową formułą oraz tropikalnym smakiem, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu każdej przedstawicielce płci pięknej. Kluczową rolę w suplemencie diety Collagen Select odgrywa hydrolizat kolagenu VERISOL® przyczyniający się zwiększenia elastyczności skóry oraz redukcji zmarszczek.

Collagen Select to kompleks, który wspomaga produkcję kolagenu, poprawia zdrowie skóry, włosów i paznokci. Dodatkowo środek przyczynia się do utrzymania błon śluzowych w doskonałym stanie. Collagen Select posiada zdolność neutralizowania wolnych rodników, dzięki czemu chroni komórki oraz opóźnia proces starzenia. Środek ten działa wielopłaszczyznowo poprawiając niedoskonałości oraz promując zdrowy wygląd skóry.
http://nplink.net/Gb0IFneQ

Odnośnik do komentarza
Gość Cherubinka77

Z zabiegów według mnie najlepszy jest zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza ;) Trzeba mieć tylko dobre wyniki z morfologii. Bo jak macie anemie, to zabieg się nie uda. Ja sama jestem po takim zabiegu w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie i zabieg jak dla mnie jest udany ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Irmerkena

Nie jest prawdą, to, ze kremy nie działają. Marszczy się głównie skóra sucha, której brakuje nawilżenia i odpowiedni krem może to zmienić. Dobry skład ma ten kosmetyk: http://korektor-zmarszczek.pl

W składzie ma algi, których działanie na zmarszczki jest udowodnione naukowo. Algi wpływają na nawilżenie komórek, dzięki temu skóra jest bardziej odżywiona oraz zdrowa. A zdrowa skóra tak bardzo się nie marszczy.

Polecam również poczytać sobie o tematyce masaży twarzy oraz ćwiczeń twarzy. Zobaczcie jak młodo wygladają Azjatki. Jest to w głównej mierze spowodowane właśnie ćwiczeniami.

Odnośnik do komentarza

Kremami nic się nie zdziała, można jedynie nawilżyć skórę. U mnie dobrze sprawdził się zabieg laserowy tzw. fotoodmładzanie, skóra zrobiła się jędrniejsza, jest bardziej napięta, zmarszczki spłycone, także warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość justynapokora

~oleczka6
Kremami nic się nie zdziała, można jedynie nawilżyć skórę. U mnie dobrze sprawdził się zabieg laserowy tzw. fotoodmładzanie, skóra zrobiła się jędrniejsza, jest bardziej napięta, zmarszczki spłycone, także warto spróbować.

Taki zabieg można normalnie w gabinecie urody wykonać?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy akurat w gabinecie urody, ale na pewno w klinice medycyny estetycznej, tam radzę się udać, gdzie jest pewność, że lekarze pacują na dobrej jakości urządzeniach. Ja chodzę do elite w Warszawie, w zasadzie można powiedzieć, że jestem stałą pacjentką, bo korzystać z zabiegów dość regularnie. Po 30-stce zaczęłam przykładać większą wagę do pielęgnacji twarzy i widać efekty

Odnośnik do komentarza
Gość karteczka33

Jeśli chodzi o zabiegi to super sprawą jest zabieg wampirzego liftingu. Ja np taki zabieg miałam w dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Super efekt. ;) Wczesniej tez robiłam jeszcze badania czy nie mam jakiejś anemii czy coś, bo wtedy nie będzie takiego dobrego efektu.

Odnośnik do komentarza

~karteczka33
Jeśli chodzi o zabiegi to super sprawą jest zabieg wampirzego liftingu. Ja np taki zabieg miałam w dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Super efekt. ;) Wczesniej tez robiłam jeszcze badania czy nie mam jakiejś anemii czy coś, bo wtedy nie będzie takiego dobrego efektu.

Hej, a co tutaj poprawiałaś ? Ja miałam wampirzy lifting, ale chodziło o okolicze oczu - kurze łapki oraz czoło. A zabieg też miałam w tym samym gabinecie co Ty ;) efekt - super !

Odnośnik do komentarza
Gość Karteczka33

RenataDelgado
~karteczka33
Jeśli chodzi o zabiegi to super sprawą jest zabieg wampirzego liftingu. Ja np taki zabieg miałam w dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Super efekt. ;) Wczesniej tez robiłam jeszcze badania czy nie mam jakiejś anemii czy coś, bo wtedy nie będzie takiego dobrego efektu.

Hej, a co tutaj poprawiałaś ? Ja miałam wampirzy lifting, ale chodziło o okolicze oczu - kurze łapki oraz czoło. A zabieg też miałam w tym samym gabinecie co Ty ;) efekt - super !

Hej ;) okolice oczu oraz bruzdy ;) Jeszcze będę czekała z dekoltem. Bo tak jakos niebardzo mi sie już tez podoba. I lepiej jak też sie ostrzykne osoczem ;) w tym gabinecie oczywiście

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...