Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam HIT wśród zabiegów profesjonalnej kosmetologii. ULTRAFORMER III z metodą HIFU to rewelacyjny zabieg – bezoperacyjny lifting skóry (likwiduje worki pod oczami, podwójny podbródek, wiotką skórę).
To bezinwazyjny, bezpieczny zabieg, który wykonywać można praktycznie na całym obszarze ciała. Nie wymaga specjalnego przygotowania, znieczulenia i bezpośrednio po wyjściu z gabinetu można wrócić do codziennych zajęć. Co więcej, zabieg może być wykonywany przez cały rok.
Podczas zabiegu na skórę działają fale ultradźwiękowe. Powodują one obkurczenie tkanek oraz pobudzenie produkcji włókien kolagenu. Dzięki temu skóra staje się znacznie bardziej jędrna, elastyczna i gęsta. Zabieg Ultraformer III HIFU jest wykonywany w Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość karkar2

ja po prostu poszłam do poleconego gabinetu medycyny estetycznej i dr. Majcherczyk doradziła mi co i czym poprawić kondycję mojej skóry. Miałam robione nawilżanie całej twarzy i lwią zmarszczkę z bruzdami przynosowami. Inwestycja w siebie dała mi pewność siebie i odmłodziła mnie o 10 lat :)

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja Klara

Powyższy wpis już został zgłoszony. Ja nie jestem za kwasem hialuronowym. Jasne można go sobie wstrzyknąć ale efekt nie jest raczej długotrwały. Bardziej preferuję wampirzy lifting, Miałam taki zabieg w dzięgielewska Instytucie Oka . Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie, bez zadnych powikłań

Odnośnik do komentarza
Gość Pani Molencja

Nie wiem czemu nikt nie usuwa chamskich komentarzy :o
ja słyszałam że na zmarszczki dobrze sprawdzają się masaże twarzy , naturalne olejki , naturalne kremy jakies jak ten richewon, picie duzo wody i peelingi w gaibinecie kosm. :)

Odnośnik do komentarza

Kremy nie są złe ale musicie sobie uświadomic,ze w taki sposób nie da się usunąc zmarszczek. Da się nawilzyć skore, opóźnić powstawanie zmarszczek, ale nie da się ich usunąć.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/utims-a3-hifu/

I poczytać sobie o modelowaniu sylwetki hifu. Jest to nowoczesne urządzenie, które umożliwia pozbycie sie zmarsczek oraz ujędrnienie skóry bezinwazyjnie. Bez użycia skalpela czy igiel.

Odnośnik do komentarza
Gość dancewithyou

Ja używalam kremy ale niestety bez efektów ;/..... Również zdecydowałam się na zabieg Wampirzego liftingu w Dzięgielewska Instytucie Oka. I bardzo się cieszę, ze taką decyzje podjęłam, bo przynajmniej miałam super efekty , pozbyłam sie kurzych łapek ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o tej marce... i jakoś nie mam zaufania do takich niesprawdzonych nowości. Zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają takie popularniejsze marki. Ostatnio odkryłam Neutrogenę i jej krem grejpfrutowy krem do twarzy - https://neutrogena.com.pl/product/48 - pachnie obłędnie. Zwłaszcza poprawia mi jesienią nastrój :)

Odnośnik do komentarza
Gość Dobrawka

Polubiłam w ostatnim czasie ten krem na dzień:
https://sklep.pollenaewa.com.pl/pielegnacja-twarzy/863-przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien.html

Jestem właścicielką cery bardzo wrażliwej, alergicznej - wymagającej, dlatego przed kupieniem całego opakowania wzięłam się za testowanie próbek. Krem spodobał mi się na tyle że zdecydowałam się na pełną wersje. I nie załuję Moja cera dawno nie była w tak dobrej formie - świeża, rozświetlona i napieta.

W stosunku do ceny jakość naprawdę dobra.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tutaj widziałam polecał zabieg wampirzego liftingu.. Jak to wgl wygląda? Bo tez mam zmarszczki. A co do gabinetu Dzięgielewska Instytutu Oka to tutaj miałam leczone problemy ze wzrokiem i byłam bardzo zadowolona. Ale własnie tez sie zastanawiam nad tym zabiegiem wampirzego liftingu

Odnośnik do komentarza

Ja nie wierze w magię cudownych kremów jak już skóra jest w słabej kondycji. Najlepiej wybrać się do dyplomawanego lekarza, która zna się na swoim fachu. Ja mam zaufany gabinet medycyny estetycznej Dream-Med. Pracuje tam bardzo sympatyczna Pani, która jest niezwykle staranna i dokładna w swojej pracy. Powiększałam już u nich usta - efekt jest super bo wyglądają jak naturalne i dodatkowo robiłam jeszcze makijaż permanentny brwi. Jestem mega zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Gość Ignite88

U mnie niestety zadne kremy nie dały żadnego efektu, Raeczej to jest efekt placebo. Tyle moge powiedzieć. Z mojej strony polecam zabieg wampirzego liftingu. Sama miałam taki zabieg wykonywany w Dzięgielewska instytucie Oka w Warszawie. Efekt bardzo dobry, wręcz spektakularny ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...