Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi i kremy na zmarszczki


Gość elwiram

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o zabiegi, to bardzo skutecznym w usuwanie zmarszczek i poprawy owalu twarzy jest połączenie fal radiowych z mikro dermabrazją - zabieg nazywa się scarlet RF. Nasza skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu w ten sposób, a to jeden z najważniejszych budulców jędrności. Ja po 30stce miałam jeden zabieg i zdecydowanie widoczna poprawa, mama natomiast wykonała sobie serię 3 zabiegów, ale jej skóra potrzebowała mocniejszej regenracji. W Poznaniu polecam klinikę przy Ułańskiej 7.

Odnośnik do komentarza

Oj jest ich sporo. Kluczem jest odpowiednie nawilżenie skóry ponieważ nawilżona skóra ma mniejsze tendencje do tworzenia się zmarszczek. Tylko polecam zwracać uwagę na to czy dany kosmetyk rzeczywiście zawiera w sobie substancje aktywne czy nie Bo niestety ale jest wiele kiepskich kosmetyków, które są reklamowane a te dobre składniki maja na szarym kończu. A na początku parafine czy oleje mineralne ( nawet te droższe - no niekiedy sklad to po prostu dramat).
Najlepszym kosmetykiem przeciwzmarszkowym z jakim do tej pory się spotkałam było serum Richevon. Jest to serum polskiej firmy i co najważniejsze zawiera w sobie same aktywne składniki. Żadnych zapełniaczy. Nie jest tanie ale w tym przypadku przynajmniej wie się za co się płaci Że za działanie i sklad a nie tylko za samą markę.

Odnośnik do komentarza

Ja zamiast kremu mogę polecić Ci serum Hydranov z serii aktywatory młodości od Avy. Używam go od 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z jego działania :) Już po kilku użyciach widać duże zmiany - cera jest dobrze nawilżona , a zmarszczki mniej widoczne

Odnośnik do komentarza

kremy niestety nie przynoszą często dość zadowalającego efektu dlatego tez warto skonsultować się z dobrym gabinetem medycyny estetycznej i dowiedzieć się czym najlepiej zadziałać. Ja polecam Gabinet Dream-Med z Łodzi. Bardzo profesjonalny gabinet.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze jak sucha cera sklonna do zmarszcek tak jak moja to zdrowa dieta- duzo marchwi i innych warzyw, ziola- super dzialaja na detoksyzacje , w nastepnej kolejnosci kremy ale niezbyt silne bo skora sie przyzwyczaja tylko naturalne nawilzajace, zadnych pudrow, ewntualnie czasem naturalny krem brazujacy na bazie orzecha- cera pelna blasku

Odnośnik do komentarza
Gość DLA CIEBIE I MNIE

Od czasu kiedy przeszłam na uwielbiane kosmetyki personalizowane z receptury aptecznej z tej słynnej APTEKI na Ul. Promyka w Pruszkowie / koło Warszawy to ludzie mnie zaczepiają i pytają jakie kremy stosuję, bo młodnieję. Koniec z workami pod oczama ! Kosmetyki są EKOLOGICZNE , bardzo przyjemne na skórze i skuteczne !
Dostępne na zamówienie,więc telefonicznie zamawiam i to mnie nie przeszkadza, ze mieszkam poza Pruszkowem , tak samo mogę się pocieszyć kremami jedynymi swojego rodzaju ( unikalny skład i juz swieższych nigdzie nie ma )
Baaardzo dziękuję aptece za zdrowy i skuteczny krem i dezodorant ,gdzie przed zrobieniem wybrałam swój ulubiony zapach. Teraz moge spojrzeć prosto ludziom w oczy ,co za wspaniałe samopoczucie. Stosuję systematycznie i się dusza raduje ,że skuteczna pielęgnacja i zdrowa.Komfortem jest próbka na swojej skórze.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zaczęłam mieć widoczne zmarszczki przed 30. Taka uroda... Od 2 lat systematycznie chodzę na thermolifting Zaffiro i jestem bardzo zadowolona (polecam klinikę Estivance). Skóra zrobiła się grubsza, lepiej wygląda i jest pełna blasku. Bardzo fajny zabieg i na dodatek nieinwazyjny!

Odnośnik do komentarza

Kremów jest naprawdę sporo ale wiadomo każda z nas jest inna, każda ma inny typ skóry i trzeba trochę samemu poeksperymentować, żeby znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Niestety w starszym wieku, na głębokie zmarszczki to krem może się okazać za słaby. Chciała zapytać czy korzystał może ktoś z usług szpitala orthos? Może jest ktoś, kto miał tam wykonywany zabieg?

Odnośnik do komentarza

Niestety ale nie liczcie na to, że kremy będą w stanie usunac zmarszczki. Żaden krem nie ma aktualnie takiego działania. Można nim nawilżyć skórę i opóźnić nieco powstawanie zmarszczek, jednak jeśli te zmarszczki już się pojawią to niczego nie zdziałają.

Jeśli chodzi o same zabiegi to polecam botoks. Na stronie jest opisane w jakich sytuacjach może dać dobre efekty: http://depilacjalaserem.info.pl/kiedy-warto-zastosowac-botox/

Odnośnik do komentarza

Kremy niebardzo dają efekty. Jak już to efekt placebo. Z takich godnych polecenia zabiegów na pewno jest wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Miałam robiony go w dzięgielewska Instytucie oka . Bardzo dobra klinika, miła atmosfera i swietne podejście do pacjenta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...