Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Merry

Bardzo sucha skóra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanka

U mnie na suchość skóry najlepiej wpływają kosmetyki naturalne 🙂  marki takie jak pyunkang yul czy iunik poradziły sobie wyśmienicie, zatem bardzo gorąco je polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Madzik

Ja polecam chociaż raz na jakiś czas skorzyać z zabiegu nawilązającego. Ja zrobiłam tak, że poszłam do kosmetyczki, która doradziła mi zabiegi na twarz, a potem pomogła dobrać kosmetyki do codziennego stosowania. Od tej pory moje problemy z suchą skórą już są dużo mniejsze. Fachowa porada jest najlepsza. Polecam salon sekrety piękna w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siesta

Na ratunek suchej skórze polecam pielęgnację naturalnymi kosmetykami - krem ultra nawilżający pyunkang yul polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oliwka

Dobra pielgnacja to podstawa a wiec zacznij od tego, polecam Ci serum marki iUNIK nawilżające, ma świetny wpływ na kondycję skóry. Do tego oczywiście jakiś dobry, ultra nawilżający krem, np. pyunkang yul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patrice

U mnie na suchą skórę bardzo pomógł zabieg tzw. wampirzy lifting - z osoczem bogatopłytkowym. Robiłam go w klinice Sfera, https://www.klinikasfera.pl/. Zabieg wykonywał dr Migała. Skóra odżyła, jest w dużo lepszej kondycji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio byłam na zabiegu zaffiro w sekretach piękna www.sekretypiekna.net . Pan kosmetolog bardzo profesjonalna poza wykonaniem zabiegu poleciła kilka sposobów jak nawodnić skórę, jakie kosmetyki najlepiej stosować. Od paru dni stosuję się do zaleceń i już widzę różnicę.

WDF_7763_sekrety-piekna.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beataaa

Polecam w takiej sytuacji zabieg z osoczem bogatopłytkowym. Mojej skórze pomógł się zregenerować i dogłębnie ją nawilżył, a przynajmniej tak odczuwam teraz swoją skórę - jako dogłębnie odżywioną 🙂 Zabieg wykonywałam w klinice https://wrosinski.pl/ w Poznaniu, szczerze polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...