Skocz do zawartości
Forum

Bardzo sucha skóra


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CzarnyAniol
barbara987 napisał/a:
Ja też używam nanobase i jak narazie jest bez zarzutu.moja cera była naciągnięta jak szelki pana prezesa,a to za sprawą solarium i słoneczka.teraz skóra jest delikatna i super nawilżona.


Dobry tekst... Wlasnie sobie kupilam ten krem, ale on jest raczej troche drogi! :rip: Mam nadzieje ze beidzie dzialal jak powinien, bo jak nie, to....:upset:
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Sabrina napisał/a:
bo w kremach jest duzo parafiny i lipidow, a poza tym sa tak delikatne, ze nawet dla najbardziej wrazliwej skory sie nadaja (jak mojej np. ... :D )


Przeczytalam na innym forum, ze podobno ten krem ma jakis konserwant, ktory uczula, to prawda? nie mialas z tym problemow?:confused:
Odnośnik do komentarza
Gość Alice1234
Witam . Jestem nowa . Wtrącę się .
Ostatnio miałam przykry wypadek z kosmetykiem avon . Dostałam od niego strasznej wysypki - krostki . Nie mogłam sobie z nią poradzic . Poszłam do apteki , mając nadzieję iż tam coś mi poradzą . Kupiłam nanobase. Jeden dzień po jego użyciu z mojej skóry zeszły mniej wiecej spowodowane wysypką .
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Alice1234 napisał/a:
Witam . Jestem nowa . Wtrącę się .
Ostatnio miałam przykry wypadek z kosmetykiem avon . Dostałam od niego strasznej wysypki - krostki . Nie mogłam sobie z nią poradzic . Poszłam do apteki , mając nadzieję iż tam coś mi poradzą . Kupiłam nanobase. Jeden dzień po jego użyciu z mojej skóry zeszły mniej wiecej spowodowane wysypką .


Zabawne, mnie kiedys avon urzadzil tak samo, i poradzilam sobie wlasnie tym samym kremem :P Jest dosc drogi, ale skore mialam gladka jak nigdy pozniej.
Odnośnik do komentarza
Gość M_Butterfly
Ja też miałam problem z bardzo przesuszoną skórą. Używałam wielu "popularnych" balsamów i szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiejś specjalnej poprawy. Ostatnio w aptece farmaceutka poleciła mi balsam nawilżający Happy per aqua Flos Lek i muszę powiedzieć, że jestem przyjemnie zaskoczona. Już po 3-4 dniach skóra wyglądała dużo lepiej. Teraz nawet nie muszę się oliwkować po kąpieli - sam balsam wystarcza :)
Odnośnik do komentarza
Nonabase to rzeczywiście dobry krem jeżeli chodzi o nawilżenie, tylko ja po nim dostałam łojotoku (za tłusty był), teraz używam kremu regenerującego na noc (ma tłustą konsystencje, ale lżejszą niż Nonabase) "Happyper Aqua" Flosleku i jest ok, skóra jest bardziej nawilżona i już mi się tak nie łuszczy.
Odnośnik do komentarza
CzarnyAniol napisał/a:
Z tego co wiem to on jest chyba w dość konkretnych cenach??


Jeśli pytasz o lipikar to ostatnio płaciłam 76 zł za 400 ml (+ kostka myjąca w promocji). Ale to 400 ml starcza na bardzo długo, bo jest bardzo wydajny. I naprawdę pomaga
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Zula napisał/a:
Nonabase to rzeczywiście dobry krem jeżeli chodzi o nawilżenie, tylko ja po nim dostałam łojotoku (za tłusty był), teraz używam kremu regenerującego na noc (ma tłustą konsystencje, ale lżejszą niż Nonabase) "Happyper Aqua" Flosleku i jest ok, skóra jest bardziej nawilżona i już mi się tak nie łuszczy.


Bo z tego co wiem, to ten Nano to tak do buzki nie bardzo :smilewinkgrin:. Ja go raczej kiedys mialam do stop, na popekane piety, bo na twarzy to moze pozatykac pory niezle. Jest inny z tej serii do twarzy. A o tym drugim nie slyszalam. Dostepny w drogeriach czy aptekach?
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
Suzi napisał/a:
CzarnyAniol napisał/a:
Z tego co wiem to on jest chyba w dość konkretnych cenach??


Jeśli pytasz o lipikar to ostatnio płaciłam 76 zł za 400 ml (+ kostka myjąca w promocji). Ale to 400 ml starcza na bardzo długo, bo jest bardzo wydajny. I naprawdę pomaga


Ojej, no to troche duzo. Choc pojemnosc niby tez spora... No nie wiem, jeszcze przemysle sprawe, narazie chyba jestem w miare zadowolona ze swoich kosmetykow.
Odnośnik do komentarza
ja używam śniegu w dużych ilościach - świetnie nawilża skórę, ujędrnia i obkurcza naczynia krwionośne! rewelacja! tylko trochę problem jest latem, bo ciężko go dostać, ale zawsze można sobie kupić maszynę do sztucznego śniegu :)
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy słyszałyście o czymś takim, ale w wielu miejscach można kupić balsamy w kostkach. Widziałam taki na mydlarnia.info.pl balsam w kostce z z masłem Shea na wagę. Pomyslałam, że spróbuje co to takiego. Znakomicie nawilża skórę, idealnie nadaje się do tej bardzo suchej, a na dodatek ślicznie pachnie - ja mam zapach grecki, ale są jeszcze inne.
Odnośnik do komentarza
Gość bufalo
Wszystko się zgadza.Podstawa to zdrowie.
By być zdrowym trzeba zdrowo żyć.Nie palić, nie pić alkoholu w nadmiarze,zdrowo się odżywiać ,wysypiać się,zero stresu....i można by było tak wymieniać bez końca.

Na pewno trzeba sobie również pomagać nie tylko od środka ,ale i od zewnątrz.

Dobrze ,że mężczyźni mają coraz większe możliwości i że jest coraz więcej kosmetyków tylko dla panów.:)
Odnośnik do komentarza
oj ja mam dość suchą skórę i chyba w dużym stopniu jest to wina wody. niestety chlorowana i twarda woda niezbyt korzystnie wpływa na moją skórę. Ale na szczęście są kosmetyki, które radzą sobie z tym problemem.
Wypróbowałam mnóstwo różnych balsamów i oliwek, które mogłyby nawilżyć moją skórę i chyba najbardziej skuteczna okazała się nawilżająca oliwka do ciała Palmers.
Odnośnik do komentarza
Gość belizze
Problem suchej skóry można zwalczyć stosując odpowiednie kosmetyki, najlepiej ekologiczne bo są hipoalergiczne i nie podrażniają skóry. Ja na szczęście mam normalną cerę, ale i tak stosuję dermokosmetyki, po części dlatego że lubię ( fajnie pachną :) ) a po drugie dlatego, że są zdrowsze od zwykłych kosmetyków. Cenowo też wychodzi to całkiem nie najgorzej, a na pewno taniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. W kosmetyki zaopatruję się w aptece Juventa w manufakturze łódzkiej przy okazji kupowania leków bo ceny mają tam dobre.
Odnośnik do komentarza
Gość katrine1982
Ja ostatnio kupiłam w Biedronce rewelacyjne zestawy BIELENDA z czarnej oliwki w super cenie 9,99 zł!!! Do wyboru były 2: krem do twarzy + sól do kąpieli i krem do twarzy + masło do ciała. W takiej cenie warto kupić nawet obydwa zestawy, bo normalnie 1 kosmetyk CZARNA OLIWKA kosztuje około 15 zł ( wiem, bo używam od kilku lat). Seria jest świetna szczególnie dla suchej i wrażliwej skóry, a do tego kosmetyki pięknie pachną. ez zastanowienia kupiłam od razu 2 zestawy na zapas. Warto wiedzieć o takich okazjach, bardzo polecam tą serię do suchej cery! :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...