Skocz do zawartości
Forum

Bardzo sucha skóra


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Barbarrra
dermokosmetyki są stworzone specjalnie dla alergicznej skóry. mozesz sobie o nich poszukac w necie, ze są stworzone, do nawrażliwszego typu skóry, są zupełnie bezzapachowe, wiec nie musisz się obawaić, ze coś Cię uczuli. Ja w sumie po wszyytskim miałam wysypke, piekło i się drapałam. ale teraz nie mam zadnych kłopotów.
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
I-distrust-nobody napisał/a:
a mozna go stosowac na bardzo wrazliwej, sklonnej do alergii skorze? czy najpierw powinnam sie zglosic z tym do mojego dermatologa i zapytac czy mnie nie uczuli?


Dermokosemtyki po to zostaly stoworzone zeby wlasnie nie uczulac. Sa wskazane dla alergikow i do wrazliwej cery. Ja tez polecam, sama uzywam na co dzien, juz od dlugiego czasu. A skore mam bardzo wrazliwa. Pozdraiwam!
Odnośnik do komentarza
a mogłabyś podac nazwy tych kosmetyków do wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry? Mam bardzo sucha skórę z miejscowymi przebarwieniami i przesuszeniami. Próbowałam wielu kremów ale albo uczulają, albo w najlepszym wypadku nie działają...
Odnośnik do komentarza
tak jak mów koleżanka, dermokosmetyki są po to, żeby nie podrażniały, wiec wszytskie dostępne są antyalergiczne, wiec nie ma obaw o jakies wysypki. ja stostuję Nanobase, odzywki do całego ciała, ale jest jeszcze lipobase i keranorm z tej serii. miejscowo keranorm, a całościowo nanobase.
Odnośnik do komentarza
Gość Barbarrra
No wlasnie od jakiegos czasu uzywam ten keranorm. Do bardzo wysuszonej skory, szczegolnie na piety, lokcie i kolana, ale stosuje go na cale nogi, bo mam problemy z sucha skora i ten krem sie super sprawdza. Teraz planuje zakupic nanobase z tej samej serii
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
agata24 napisał/a:
a mogłabyś podac nazwy tych kosmetyków do wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry? Mam bardzo sucha skórę z miejscowymi przebarwieniami i przesuszeniami. Próbowałam wielu kremów ale albo uczulają, albo w najlepszym wypadku nie działają...


Ja tez wlasnie mam Lipobase, ale widze ze juz mnie uprzedzili z odpowiedzia :D

Uwazaj na Vichy, bo z tym ze sa DERMO to troche sciema. Fajna jest jeszcze seria Avene, ale niestety z nimi zapachowo dlugo nie wytrzymalam:bigeek:
Odnośnik do komentarza
CzarnyAniol napisał/a:

Ja tez wlasnie mam Lipobase, ale widze ze juz mnie uprzedzili z odpowiedzia :D

Uwazaj na Vichy, bo z tym ze sa DERMO to troche sciema. Fajna jest jeszcze seria Avene, ale niestety z nimi zapachowo dlugo nie wytrzymalam:bigeek:


No i Avene jednak drogie... a vichy - jak dla mnie cena kompletnie nieadekwatna do jakosci...ja tez wole bezzapachowe. A probowalas keranorm? z tej samej serii co lipobase?
Odnośnik do komentarza
hehe...ja z rodzinki lipobase, czy keranorm, to mam nanobase. fajnie nawilża i długi efekt pozostaje, no i skóra jest taka gładziudka:) a właśnie Vichy to chyba już zbyt przereklamowane;) A Avene, jak dla mnie to już troszkę za drogo:)
Odnośnik do komentarza
Gość CzarnyAniol
bramante napisał/a:
hehe...ja z rodzinki lipobase, czy keranorm, to mam nanobase. fajnie nawilża i długi efekt pozostaje, no i skóra jest taka gładziudka:) a właśnie Vichy to chyba już zbyt przereklamowane;) A Avene, jak dla mnie to już troszkę za drogo:)


Spoko, nie wiedzialam, ze to jakas cala seria jest. Fajnie. A na cos konkretnego sa te pozostale? bo z tego co sie orientuje to lipo ma wlasciwosc "glebokie nawilzanie". Jakie ceny?
Odnośnik do komentarza
Gość bramante
Tak, tak jest cała seria. Cena każdego produktu to mniej więcej 30 zł za 30g. Tak płaciłam za Nanobase. Keranorm, jest na takie przesuszone partie ciała, jak łokcie, kolana, bardzo głęboko nawilża. A Lipobase, to kremik nawilżający do skóry. Nanobase tak jak mówiłam, regenerująca odżwyka do cery, która przywraca odpowiednie nawodnienie.
Odnośnik do komentarza
Gość bramante
nanobase, to odzywka regeneracyjna so twarzy, która spłyca zmarszczki i ładnie nawilża buzię. A keranorm to na takie przesuszone miejsca jak pięty, łokcie, kolana. Za Nano płaciłam 30zł za 30g, więc jak dla mnie to nieźle, za pewność, że mnie nic nie uczuli. Bo lIpobase, to do całego ciała?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...