Skocz do zawartości
Forum

Bardzo sucha skóra


Gość Merry

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam chociaż raz na jakiś czas skorzyać z zabiegu nawilązającego. Ja zrobiłam tak, że poszłam do kosmetyczki, która doradziła mi zabiegi na twarz, a potem pomogła dobrać kosmetyki do codziennego stosowania. Od tej pory moje problemy z suchą skórą już są dużo mniejsze. Fachowa porada jest najlepsza. Polecam salon sekrety piękna w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Gość Naturalnie

Nagie opalanie polecam, tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości i skóra staje się bardziej jędrna i gładka a piersi jakby stały się trochę większe,bardziej jędrne i kształtne.Teraz pozostaje tylko picie kawy nago rankiem

Odnośnik do komentarza

Warto postawić jak na najwyższe nawilżenie. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu cery. Umyj twarz, osusz ręcznikiem papierowym, odśwież tonikiem ( tu polecam esencje tonizującą z bielendy blue matcha), następnie serum i krem ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o suchą skórę twarzy, to polecam się nawadniać poprzez picie wody, ale także przez kosmetyki nawadniające. Super jest serum- booster  water balance z bielendy ? Myślę, że u Ciebie też fajnie podziała! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...