Skocz do zawartości
Forum

Białe zęby


Gość muriel

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście taka dobra ta Colgate Whitening? mnie się wydawało, żeby mieć białe zęby totrzeba totalnie megaprofesjonalnych past używać, albo u dentysty sobie wybielić. A wy piszecie, że to wystarczy myć pastą, którą w każdym sklepie mogę kupić. No byłby to rzeczywiśćie czadzik, bo ja się zastanawiałam nad wybielaniem u dentysty właśnie, ale pierońsko drogo.
Odnośnik do komentarza
Niektórzy mówią soda oczyszczona a inni kwasek cytrynowy. Co do drugiego- wiem, ze może niszczyć zęby ale ile w tym prawdy nie wiem:-)B)Zawsze pozostaje przed tymi metodami pasta Colgate W. , której sama używam od hoho- nie narzekam, nie wymieniam na inne.
Odnośnik do komentarza
Też polecam Colgate Whitening. No oczywiście nie ma takiego super-efektu jaki byłby w przypadku wybielania u dentysty, ale jak będziesz regularnie używać to po jakimś czasie będzie widać efekty. O sodzie oczyszczonej słyszałam, nie próbowałam, bo używam pasty, ale podobno źle wpływa na szkliwo zębów.
Odnośnik do komentarza
Hejka

Hehe, troche się spóźniłam, ale ja wybielałam zęby takim systemem wybielającym z nakładkami na zęby i żelem. Zajęło mi to może 12 dni, po 5 minut dziennie, no moze 10 minut bo na górne i dolne zęby po 5 :) Efekt super, zęby bielusieńkie, byłam maksymalnie zaskoczona, tym bardziej, że kosztowało mnie to może 40 zł. Super, polecam ten produkt. Kurcze tylko nie pamiętam jak się nazywał ten mój system :), ale jeśli nadal jesteś zainteresowana, albo ktokolwiek, to mogę wygrzebać w szafie to pudełko.

Pozdrawiam, Iwona
Odnośnik do komentarza
Jak ktos wczesniej napisal, megaprofesjonalna jest Supersmile (do kupienia w Sanusmarket.pl). Kosztuje może równiez nieco profesjonalnie, ale efekt jest powaznie wybielający. Bez zabawy w jakies pasty z Rossmanu a z dobra pasta mozna sobie ladnie wybielic zeby. Nie zaluje zakupu.
Odnośnik do komentarza
Gość Katerinka
Ja ostatnio z colgate whitening przerzuciłam się na blend-a-med 3d.
Efekty są, zęby są bardzo gładkie i już po pierwszych myciach widać różnicę. W sumie to obie pasty są niezłe.

Tylko przestrzegam przed myciem zębów sodą!!! Osłabicie zęby i dziąsła!!! Nie radzę!!! Soda jest dobra do mycia lodówki, zlewów i wanien;) stosować na sobie nie polecam!
Odnośnik do komentarza
Niestety te pasty mogą tylko usunąć z zębów przebarwienia po kawie, herbacie itp., jeżeli ktoś chce mocno wybielic zęby to tylko i wyłącznie u dentysty osiągnie wymarzony efekt.

Ja właśnie miałam przebarwione dlatego pasta pomogła mi "zmyć" ten nalot. Jednak na wybielenie szkliwa nie ma co liczyć:no:
Odnośnik do komentarza
Gość ksiuncha
na wybielanie zębów najlepsza jest biała perła stosuje się ją przez 2 tygodnie. efekt niesamowity. Ponoc dobre są tez paski wybielające blen - a med, ale nie probowalam. od jutra beda na promocji w rossmanie wiec moze sie skusze
Odnośnik do komentarza
Gość Alice1234
Generalnie te wszystkie pasty są podobne do siebie , ja używałam też białej perły i past typu blend-a-med 3d whitenig i nie było dużych rezultatów .No chyba ,że masz naprawdę wrażliwe zęby . Taka jest moja opinia na ten temat .
Odnośnik do komentarza
Gość Malangela

Nie można przesadzić z jej używaniem, np. za długo trzymać ją na zębach, bo uszkodzi szkliwo. To jedyny preparat, który polecił mi mój dentysta. Efekty są niezłe, naprawdę. Wszystko zalezy od koloru kości i zdrowia zębów. najlepiej iść wpierw na konsultacje do swojego dentysty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...