Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anastazja_1989

Czy steper naprawdę działa ??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anastazja_1989
Mam pytanko :) zastanawiam sie nad kupnem stepera tylko nie wiem czy to faktycznie w połaczeniu z regularnymi ćwiczeniami jest w stanie ładnie wyrzeźbić mięśnie ?? Proszę was bardzo o radę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anastazja_1989
Zapomniałam o najważniejszym ;p jeszcze jedna waża rzecz czy w steperach isnieje takie cos jak regulacja naciku tzn chodzi mi o to czy mozna sobie cos tam przestawic zeby np wywierac wieksza sile na sprzet co daje pewnie lepsze efekty :) bo jak patrze opisy sprzetu to nikt ze sprzedajacych tego nie uwzglednia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Shezze
stepper to siwetny pomysl! oczywiscie mozna nim wyrzezbic miesnie szczeglnie nog i posladkow. co do tego drugiego pytania to nie wiem czy mozliwe jest kupienie steppera z regulacja "nacisku" ale na silowni widzialam ze takie cos jest;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bombelka
Też właśnie planuję sobie kupić stepper żeby wzmocnić mięśnie :) Czy ktoś z Was może orientuje się ile trzeba wydać na dobry stepper;>?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nonik
Oczywiście, że działa. Mam właśnie taki z regulacją oporu. Znakimity jest ten sprzet, bo w każdej chwili, nawet przed telewizorem mogę sobie trochę poćwiczyć. Wydaje mi się, że to znakomite rozwiązanie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matrioszka

Są steppery z regulacją nacisku, ja mam w domu taki: Insportline Stepper Combi pozwala też ćwiczyć mięśnie rąk. Żeby było bardziej efektownie, powinno się właśnie korzystać z tej regulacji, zmieniając tempo i obciążenie. Trenerka mówiła jeszcze, ze nie powinno się "Dociskać" do samej podłogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Joga

Steppery superowo rzeźbią mięśnie. Podobnie rowerki. Ważna jest tylko regularność ćwiczeń. Ja mam taki mini stepper. Bardzo lubię na nim ćwiczyć, ale rozważam kupno steppera skrętnego. Jest efektywniejszy, bo pozwala ćwiczyć także ręce i więcej partii mięśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...