Skocz do zawartości
Forum

Czy steper naprawdę działa ??


Gość Anastazja_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anastazja_1989
Mam pytanko :) zastanawiam sie nad kupnem stepera tylko nie wiem czy to faktycznie w połaczeniu z regularnymi ćwiczeniami jest w stanie ładnie wyrzeźbić mięśnie ?? Proszę was bardzo o radę :)
Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja_1989
Zapomniałam o najważniejszym ;p jeszcze jedna waża rzecz czy w steperach isnieje takie cos jak regulacja naciku tzn chodzi mi o to czy mozna sobie cos tam przestawic zeby np wywierac wieksza sile na sprzet co daje pewnie lepsze efekty :) bo jak patrze opisy sprzetu to nikt ze sprzedajacych tego nie uwzglednia :)
Odnośnik do komentarza
stepper to siwetny pomysl! oczywiscie mozna nim wyrzezbic miesnie szczeglnie nog i posladkow. co do tego drugiego pytania to nie wiem czy mozliwe jest kupienie steppera z regulacja "nacisku" ale na silowni widzialam ze takie cos jest;)
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

Są steppery z regulacją nacisku, ja mam w domu taki: Insportline Stepper Combi pozwala też ćwiczyć mięśnie rąk. Żeby było bardziej efektownie, powinno się właśnie korzystać z tej regulacji, zmieniając tempo i obciążenie. Trenerka mówiła jeszcze, ze nie powinno się "Dociskać" do samej podłogi.

Odnośnik do komentarza

Steppery superowo rzeźbią mięśnie. Podobnie rowerki. Ważna jest tylko regularność ćwiczeń. Ja mam taki mini stepper. Bardzo lubię na nim ćwiczyć, ale rozważam kupno steppera skrętnego. Jest efektywniejszy, bo pozwala ćwiczyć także ręce i więcej partii mięśni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...