Skocz do zawartości
Forum

na silowni


Gość gosha

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Zapisalam sie na silownie bylam juz kilka razy,cwicze 1,5 godz.co drugi dzien.Zaczynam od biezni 15 min,puzniej na orbitrek 30 min,nastepnie steper ,rowerek i troche wysilkowego na koniec.Cwicze na nogi i biodra oraz brzuch ,bo to jest moj problem strasznie tyje w tych miejscach,uda ,posladki,kolana biodra i brzuch mam oblozone tluszczykiem,gore mam szczupla.Mam 175 cm wzrostu i waze 78 kg jestem bardzo zmotywowana ,cwicze bardzo intensywnie,ale niewiem czy prawidlowo.Prosze poradzcie mi jak mam cwiczyc i na czym aby zgubic tkanke tluszczowa a nie rozbudowac miesnie ,dodam ze jestem mocnej budowy ciala i pod warstwa tluszczu mam duzo miesni.Prosze tez o rade jak wysmuklic lydki mam szerokie ...Dziekuje z gory za porade pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
Przedewszystkim, nie nakładaj zbyt dużych obciążeń przy wysiłkowych, bo to zbytnio kształtuje mięśnie. Bierznia 15 minut to troszkę mało, lepiej docelowo koło 30, może być w 2 seriach. Orbitrek ok 30 jest dobrze. Ale już w sumie wtedy nie potrzebujesz rowerka i stepera.
Ogólnie wszystkie twoje ćwiczenia (no może oprocz orbitreka) można wykonywać bez siłowni. Zwykły bieg jest o wiele skuteczniejszy od bieżni. Rower od rowerka tak samo ;)
Odnośnik do komentarza
Gość aaprillaa
witam. ja tez mam pytanie. Co mam zrobic ze zbyt umiesnionymi przedramionami?? trenowalam kiedys kulturystyke i w tej chwili jest to moj duzy problem bo odbieraja mi troche kobiecosci. chodze teraz na silownie ale jest to juz bardziej lekki trening kondycyjny.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...