Skocz do zawartości
Forum

Pozbycie się nadmiernego tłuszczu


Gość marcysiek93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcysiek93
Szukałam na Waszym serwisie ćwiczeń, które ogólnie pomogą mi zrzucić zbędny tluszczyk, nie tylko koncentrujące się na jednej lub dwóch partiach ciała. Niestety, nie mam dostepu do siłowni. Jakie ćwiczenia mogę wykonywać?
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
Jeżeli chodzi o tłuszczyk na brzuchu to 6 weidera i ćwiczenia na brzuch. Jeżeli chodzi o boczki to ćwiczenia na talię. Jeżeli chodzi o nogi to ćwiczenia na nogi i pośladki. Wszystkie partie zostały uwzględnione, oprócz ramion, ale ten zestaw też niedługo przygotujemy.
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
Kiedy organizm odpoczywa, również układ pokarmowy nie pracuje w 100% swoich możliwości, dlatego pokarm jest gorzej trawiony. Nie powinno się jeść ok 2-3 godzin przed snem, gdyż nie daje isę organizmowi szansy na przetrawienie.
Odnośnik do komentarza
Gość Katarzynka12

W odchudzaniu bardzo dużą rolę grają nie tylko ćwiczenia, ale też zdrowe jedzenie. A nawet powiedziałabym, że dieta to podstawa, a ćwiczenia swoją drogą ? Zdrowa żywność i dobranie odpowiedniej kaloryki +ćwiczenia. Ze swojej strony mogę polecić stronę Ekoaleja z naturalnymi produktami w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza

Jesień to trudny czas, przynajmniej dla mnie. Zawsze wtedy mam ochotę się objadać słodyczami – tak na polepszenie nastroju. Wiadomo, że nie jest to dobra praktyka a po prostu sposób na wyhodowanie brzucha. Ale z pomocą przyszła mi dzisiaj Pani Ola. Suche przekąski z owoców to dla mnie świetne wyjście. Zwłaszcza, że lubię nawet w czasie pracy coś podjadać i do tej pory sięgałam po niezdrowe przekąski. Niestety moje kobiece zdrowie zaczęło podupadać i pojawiły się różne intymne problemy, które po prostu podyktowane są niewłaściwą dietą. Bardzo tego nie lubię i jest to dla mnie wyjątkowo uciążliwe w życiu codziennym. Jedyna zmiana możliwa w tym zakresie, to pełna zmiana nawyków i diety. Tak też zrobiłam, na początku było trudno, a teraz każdego dnia jest coraz łatwiej. Poleca z całego serca, bo wiem, że to działa. Naturalne podejście do odżywiania przede wszystkim! Na efekty trzeba chwilę poczekać, ale jeśli jest się bardzo samoświadomym, to naprawdę bardzo szybko zauważycie pierwsze zmiany.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem to wprost, nie mam kasy na dietetyka i dotąd naprawdę miałam niewiele możliwości skorzystania z pomocy specjalistów. Odkryłam kanał Jedz dobrze by Młynarski na YouTube i okazało się, że jest to idealna opcja dla mnie. Eksperci pokazują propozycje posiłków z wyliczeniem kalorycznym, a na dodatek omawiają poszczególne produkty. Zmieniłam dużo w swoich zwyczajach związanych z odżywianiem i cieszę się, że nie musiałam wydawać na to wielkich pieniędzy. Na szczęście dietetyka nie jest tylko dla bogatych, a każdy z nas przy odrobinie chęci może odżywiać się zdrowo. Naprawdę nie sądziłam, że to takie proste jak się okazało. Teraz jestem szczęśliwa, że mogę o siebie zadbać i jest to możliwe dzięki temu kanałowi. Inicjatywa bardzo szczytna, zwłaszcza, że jest też dużo informacji dla osób chorujących na cukrzycę – mam w rodzinie takie osoby i oni też korzystają z tej wiedzy. Warto o siebie dbać, słuchać rad mądrzejszych i przede wszystkim osób, które znają się na jedzeniu. Zaglądam regularnie i już widzę efekty zmian.

 

https://www.youtube.com/watch?v=U464LIYcyZk

Odnośnik do komentarza

Zaczęłam się bardziej interesować moim żywieniem i nie żałuję, wiecie jest coś takiego w dbaniu o własne posiłki, co sprawia, że czujemy się bardziej ludźmi. Troska, którą sami siebie otaczamy kojarzy się przecież z czymś jak najbardziej domowym. Organicznie naszym, fundamentalnym. Okazywać sobie samemu troskę, to dawać sobie miłość i spokój. Kiedy przestałam kupować gotowce (życie w korporacji trochę wspiera takie rozwiązania), w końcu zaczęłam lepiej się czuć psychicznie. Poczułam się zaopiekowana i zadbana, z dobrym nastrojem patrzę w przyszłość. Jest to dla mnie coś nowego, dawniej w ogóle tak nie było. A wszystko wokół traktowałam jako niepewność i zagrożenie. Moja znajoma, która prowadzi lekcje jogi nakłoniła mnie żebym bardziej świadomie podchodziła do odżywiania i polubiła ten rytuał przygotowania dla siebie jedzenia. Nie sądziłam, że to może mieć takie znaczenie. A jednak pomogła mi dostępność informacji i otwartość na różne możliwości. Dzięki temu dzisiaj jestem zdrowsza i czuję się piękniejsza. http://bityl.pl/dp6Sm

 

Odnośnik do komentarza

Choroby cywilizacyjne rozlewają się w naszym kraju plagą. Od depresji, po cukrzycę. Mogłoby się wydawać, że co ma piernik do wiatraka… Ale przecież tak naprawdę to, jak się odżywiamy i co jemy ma bardzo duże znaczenie dla naszego zdrowia. Zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Niestety w dobie „szybkiego” życia często się o tym zapomina i zakrzykuje się własne potrzeby płynące z ciała. A przecież jest to zdrowe i naturalne, by dbać o siebie, ale też słuchać tych wszystkich informacji, których nam dostarcza nasze ciało. Gdybyśmy byli trochę bardziej świadomi tego, co jemy i jak to na nas wpływa, to lekarze mieliby mniej do zrobienia. Takie przynajmniej jest moje zdanie. Zauważam poprawę zdrowia i świadomości ciała, dzięki temu, że zmieniłem swoje nawyki w odżywianiu. Można się dziwić, ale faceci w dzisiejszych czasach też są bardziej świadomi i dobrze. Warto spojrzeć na siebie szerzej i zwrócić uwagę na to, co nam umyka w ciągu dnia. http://bityl.pl/OSHJQ

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...