Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natalka_k88
szóstka weidera faktycznie działa jak szalona! nie przetestowałam jej co prawda do końca osobiście, bo się tak trochę jakby poddałam pod koniec, ale siostra wyrobiła sobie mega brzuch i teraz wystarczy że raz na jakiś czas sobie zrobi brzuszki i te mięśnie tak jakby jej odżywają; fest jej tego zazdroszczę, serio wygląda super! tylko najpierw musiała się porządnie namęczyć - te ostatnie serie ćwiczeń trwały chyba jakoś godzinę; ale już abstrahując od wszystkiego wydaje mi się, że te ćwiczenia lepiej działają na brzuchy osób w miarę szczupłych, bo ci mają te mięśnie bliżej skóry i lepiej je potem widać ;) ale polecam, naprawdę skuteczne ćwiczenia tylko trzeba strasznie dużo samozaparcia i wytrwałości, których mi niestety zabrakło :)
Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy
Raz dotrwałam prawie do końca - zostało mi dosłownie kilka dni. Ale ćwiczenia stały się dla mnie na tyle obciążające, że nie potrafiłam ich dokładnie wykonywać i czułam ból w kręgosłupie, dlatego z nich zrezygnowałam.
Odnośnik do komentarza
yonul napisał/a:
Witam. Mam 14 lat i chciałem zapytać czy chłopak w moim wieku może robić a6w. ..?


Oczywiście, że możesz robić a6w. Jak będziesz regularnie ćwiczył, nie tylko robił a6w to w przyszłości to zaprocentuje świetną sylwetką, którą Twoim koledzy dopiero będą próbowali budować.
Powodzenia.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...