Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczenia na kondycję


Gość wizaz-woman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wizaz-woman
Mój problem polega na tym, że prowadzę siedzący tryb życia i nie ćwicze juz od ponad 2 lat. Od jakich ćwiczeń moglabym zacząć, aby odzyskać kondycję? Czy powinnam iśc na siłownię, czy lepiej na początku poćwiczyć w domu?
Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałam, gdzie umieścić mój problem :) postanowiłam tutaj, gdyż też chodzi o kondycję ;)
mam zamiar iść do policji, test sprawnościowy wygląda mniej więcej tak:

"wytrzymałość - test wytrzymałościowy - wstępowanie (wbieganie) na stopień techniką "harwardzką" polega na wielokrotnym wejściu na stopień i zejściu ze stopnia w określonym czasie (180 s)." - techniką "harwardzką"? Na czym to polega? :)

"Siła wytrzymałości - min. 18 siadów prostych z leżenia tyłem w czasie 30 s." - czy tutaj chodzi o coś w stylu brzuszków?

"Siła- podciągnięcie się na drążku min. czterokrotne." - to akurat rozumiem... chodzi o to, jakie ćwiczenia można wykonywać, aby dać radę się podciągnąć. Już wkrótce chcę kupić drążek i zamątować go "w drzwiach" ;)

Zaczynam również trenować biegi (pon., wt., czw.). Czy jazda na rowerku może zastąpić mi bieganie, gdyż w śr. i pt. nie będę mogła biegać?

pzdr :D
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...