Skocz do zawartości
Forum

jak zadbać o ukochanego?


Gość vave

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny mam pewien problem. Mam wspaniałego partnera o którego uwielbiam dbać. Na obiad zawsze jest surówka ze świeżych warzyw, woda mineralna, na deser owoce. Wydawało mi się, że wszystko jest ok, bo on lubi ćwiczyć, jest bardzo aktywny, chodzi na siłownie, gra w koszykówkę, czasem na basen. Ale ostatnio zaczął narzekać, że po pracy nie ma siły żeby iść np na godzinę na basen. Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Może powinnam mu jakis suplement kupić? Na poprawę kondycji podobno żeń szeń dobrze wpływa. Będę wdzięczna za rady.
Odnośnik do komentarza
Gość flamasterka
najważniejsze to żeby zdrowo jadł. Ja mojemu mężowi daję troszkę witamin żeby miał dobrą kondycję i dobrze się czuł. Najczęściej są to żelazo i magnes, ostatnio też mu bodymax sport kupiłam. To dla mężczyzn, którzy sport uprawiają, mój nie może bez piłki nożnej żyć. ;)
Odnośnik do komentarza
Gość aldente
A może jest po prostu przetrenowany, niech sobie odpocznie kilka dni. Wypoczynek od aktywności sportowej powinien zregenerować organizm. Warto w tym czasie wzbogacić dietę np w warzywa robione na parze, białko z mięsa i jaj, tłuszcze z oliwy i masła.:yes:
Odnośnik do komentarza
Gość flamasterka
Vave zobaczysz, chłopak będzie żywy jak nigdy heheh. A tak serio, to ja zauważyłam u swojego poprawę. Zresztą sam nawet mówił mi ostatnio, że ma więcej siły i kondycję lepszą. Tylko po jakimś czasie trzeba zrobić przerwę od Bodymaxa także o tym pamiętaj
Odnośnik do komentarza
pewnie, że mogą. A co to, kobiety są gorsze :P po prostu może faktycznie mężczyźni są lepszymi sportowcami, ale od łykania bodymaxa sport żadnej kobiecie nic się nie stanie... na pewno nie "urosną ci wąsy" jak to moja koleżanka stwierdziła
Odnośnik do komentarza
Gość Thunderin
wydaje mi sie mi sie mi sie , ze warto zeby tak aktywny facet zajadal czasem cos bardziej kalorycznego i bogatego w bialko,zdrowe tluszczce niz tylko warzywa. . . a swoja droga , uwazaj bo faceta rozpiescisz. niech on Tobie tez czasem cos przygotuje i zrobi. Bo za pare lat nie obejrzysz sie , a bedziesz niewolnica swojego losu. Nie chce przesadzac. Ale niech mezyczyzni te dla nas cos robia,wykaza sie i rozpieszczaja swoje kobiety. Jesto to mala DYGRESJA, drobniutka porada. :p:p:p;);););)
Jak masz jakies pytanka o diete + z checia Ci pomoge. Bo znam sie na tym. Peace.
Odnośnik do komentarza
Gość Thunderin
a suplement tak ale przy dobrze dobranej diecie. dla mezyczyzn warto wyciag z pestek z dynii,bo zapobiega na starosc prostacie i jakies tabletki ogolnee ze tak powiem dostarczajace mineralow, z zawartoscia calcium, fosforu, magnezu i tak dlaej i tak dalej. Sama tez czasami sobie lykaj takie tabletunie, nie zapominaj ze o siebie tez musisz dbac Kochana.

ale nie w NADMIARZE, uwazaj z suplementami, bo za duzo tego albo tamtego tez nie dobrze,bo sie odklada w organizmie. wedlug zalecen na ulotce. Zmieniaj czasem suplementy, nie tak ze przez rok bierzecie ten sam.

B)B)B)B)B)jesli jest on tak aktywny jak piszesz zapewne wypaca te sole mineralne i musi uzupelniac ubytek.
Odnośnik do komentarza
O siebie też dbam, wczoraj byłam w spa na masażu ;) ale co do Bodymaxa, to wiem, że przesadzić też nie można. Witaminy i minerały są jednak ważne dlatego zastanawiam się po prostu jak długo można te tabletki łykać.
Odnośnik do komentarza

Troszkę to brzmi jak hodowla ;) Może chłopak po prostu odczuwa gorąco i się nie dziwię, że mu się nie chce ćwiczyć. Spróbujcie razem coś porobić. Może zwykły spacer albo rolki. Fajnie połączyć sport z zabawą. Np. ćwiczenia na dyskach do równowagi albo konkurs skoków na skakance. Jest wiele możliwości, a wiem z autopsji, że jak sama zaproponuję mojemu chłopakowi wyjście na basen to nigdy nie odmówi.

Odnośnik do komentarza
Na osłabienie wpływ może mieć kilka czynników, np. upał. Ale ja wychodzę z założenia, że organizmowi trzeba pomóc :D Dlatego ja i mój chłopak zażywamy Sanogel. I muszę Wam powiedzieć, że dobrze na mnie wpływa. Rano lepiej się rozbudzam, a po pracy mam więcej siły, choćby na wyjście ze znajomymi. Zaszkodzić - nie zaszkodzi, a jakiś pozytywny wpływ zawsze jest :)
Odnośnik do komentarza
Gość flamasterka
Jak się robi coś razem to jednak jest dużo fajniej co :) Zastanawiam się kiedy trzeba będzie bodymaxa odstawić. W sumie to tak sobie myślę, że jak się człowiek dobrze po nim czuje to koniecznie musi na jakiś czas przestać brać?
Odnośnik do komentarza
To może być też kwestia psychiki. Jaką ma pracę? Może być przemęczony po kilku- lub kilkunastu godzinach w pracy, może być sfrustrowany sytuacją w firmie, może zestresowany, może "spala" się w pracy i brakuje mu już później energii psychicznej (a to się przekłada na samopoczucie fizyczne), może po prostu znużony pracą lub życiem samym w sobie - wtedy nawet przy dobrej diecie i zdrowym stylu życia nie będzie mu się nic chciało. W skrajnych przypadkach może to być nawet ukryta depresja. Pogadaj, wybadaj :-)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...