Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mamunia s

czytajcie uważnie składy...jeśli jest w miarę naturalny suplement, to tak, jest sens brania i tylko taki może nam pomóc na dany problem z którym się borykamy, dodatkowo uzupełnimy niedobory witamin i mikroelementów, które jednak mamy wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Gość Arnika34

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 11 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartosz_SE

Co do suplementów, to zależy jak duży wysiłek fizyczny wchodzi w grę i jaka dieta. W przypadku znacznego wysiłku fizycznego powinno badać się krew, żeby monitorować jej stan w celu zbadania wpływu znacznego wysiłku na ogólną wydolność ciała i to samo dotyczy suplementów diety, co może w różny sposób wpływać na organizm, dlatego badania krwi co jakiś czas są wskazane. Ja płaciłem ostatnio za taki raport zdrowia w CMD 79 zł, i niestety niektóre suple zawyżyły mi cholesterol, bo jak wiadomo przyjmowanie niektórych z nich wiąże się ze skutkami ubocznymi np. zmiany alergiczne, podwyższenie ciśnienia, istnieje rownież zagrożenie uszkodzenia nerek.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta Kapera
W dniu 31.10.2018 o 18:03, Gość Krystyna 27 napisał:

Ja jeżeli chodzi o suplementy diety mam pozytywne zdanie. Stosowałam Shape Up i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po tych tabletkach

tego nie znam, u mnie od roku tylko Merz Spezial dragees, ale poprawę było widać już po 3 miesiącach

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2022 o 10:57, Gość Danuta Kapera napisał:

tego nie znam, u mnie od roku tylko Merz Spezial dragees, ale poprawę było widać już po 3 miesiącach

ja miałam podobnie, włosy mi wypadały, ale po 2 miesiącach już znacznie mniej

Odnośnik do komentarza
Gość Beata Michalska
W dniu 19.07.2022 o 01:39, Gość Widełka napisał:

faktycznie Merz Spezial ma sprawdzony skład

na ich stronie można sprawdzić, faktycznie ciekawy produkt. Ni wiecie jak szybko widać jakieś efekty?

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu odkryłam nową polską markę suplementów dla kobiet PillBerry. Testowałam 3 z ich produktów i mogę je śmiało polecić. W szczególności polecam te 2:

Kolagen Time Machine - w 100% naturalny i czysty hydrolizowany kolagen, w 100% stworzony ze skór 1 gatunku ryb - dorsza atlantyckiego. Próbowałam już wielu kolagenów różnych marek ale ten jest zdecydowanie najlepszy.

Suplement wspomagający odchudzanie I'm Losing It - Wspiera odchudzanie i ogranicza chęć podjadania, dodatkowo zmniejsza masę wody w organizmie i przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Idealnie rozwiązanie dla kogoś kto trenuje i szuka suplementu, który pomoże uzyskać szybsze efekty.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Jagna Zapała
W dniu 31.10.2018 o 18:03, Gość Krystyna 27 napisał:

Ja jeżeli chodzi o suplementy diety mam pozytywne zdanie. Stosowałam Shape Up i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po tych tabletkach

tego nie znam, ale sam biorę Merz Spezial z biotyną na włosy. Tez fajnie działa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...