Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć? Wyglądam jak grubas!


Gość Panna Gruba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Panna Gruba
Jestem gruba nie napisze wam ile waże bo byście z krzesła spadli. Poprostu podajcie jakies super ful szybkie diety! Chce z tym skończyć błagam moge wazyć 100 kilo ale miec mało w tali! Zrozumnie do lutego muszę byc chuda! jade na obóz a tam wsystkie dziewczyny są chude i wysportowane! BłAgAm wAs! piszcie wszystkie dietowe chwyty:D ;););););););) Bo będe pośmiewiskiem od grubasów i wielkich cielsk!
Odnośnik do komentarza
Gość happyslim
wszystkim, ktorzy sa w trakcie lub planuja odchudzanie, chcialabym namowic do konsultacji ze specjalista. najbezpieczniejsza dieta jest taka, ktora jest dostosowana do indywidualnych wymagan organizmu i nie powoduje wycienczenia organizmu, a na pewno do tego grona takowych nie mozna zaliczyc rozncyh cud-diet publikowanych w kolorowych czasopismach... z tego wzgledu i w trosce o zdrowie, radze udac sie na wizyte do lekarza. na stronie odchudzanie.org.pl znajdziecie baze teleadresowa lekarzy, ktorzy na pewno nie odmowia pomocy. pozdrawiam i zycze rozsadnych decezji w dziedzinie odchudzania.:)
Odnośnik do komentarza
Ja osobiście uważam, że spotkanie ze specjalistą jest najlepsze. Tylko chodzi o możliwości. Ja w swojej miejscowości nie mam żadnego. Na konsultacje musiałabym jechać 30 kilometrów i zostawić na parę godzin moje małe dwie pociechy ( roczną i czteroletnią ), a to już nie jest takie proste kiedy pracujesz i dzieci widzą Cię po parę godzin dziennie. Zal jest ich i tyle.
Odnośnik do komentarza
Gość Bartek29

Zawsze byłem grubasem, prowadziłem bardzo niezdrowy tryb życia, duzo alkoholu, duzo tłustego żarcia, nie mogłem uciec od takiego trybu życia... w końcu moja kobieta siłą zaciągnałą mnie do kliniki dethloff na test dna, wtedy śmiałem się jej w twarz. Nie wierzyłem w takie cuda, ale teraz jest mi głupio... test pokazał mi, ze mój organizm potrzebuje pomocy. Pani Beata pokazała mi jak wyjsc z tego, etapami odrzucaliśmy niezdrowe żarcie, teraz już jest lepiej, kilka kg mniej, ale przede wszystkim czuję się o wiele lepiej w swoim ciele! DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza

Polecam suplement piperinox stosuje go już 2 miesiąc i schudłam dzięki niemu 8kg więc dla mnie to jest mega. Przede mną jeszcze miesiąc stosowania bo zakupiłam kurację na 3 miesiące więc myślę że jeszcze coś spadnie. Ograniczylam tylko słodycze i nie jem po 18.00 tyle mi wystarczyło:) 

Polecam i podrzucam link gdzie je zakupiłam.

https://nplink.net/w7Pxx1K6

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...