Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odchudzanie


Gość Natka17

Rekomendowane odpowiedzi

sarenka_2907 napisał/a:
ja nie mówię, ze bez tego się nie da, da się jeśli tą silną wolę się ma :) intimila ma rację to jest dobre na początek :)


w sumie jesli coś ma naturalne składniki to chyba nie zaszkodzi używać tego wspomagająco jesli nam pomaga, a nie ma jakiś szkodliwych składników.
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny mam takie pytanie .. Mam 20 lat ,166 wzrostu i ważę 59 kg . Mam cellulit na pupie :( wielkie uda w dosłownym tego słowa znaczeniu jak i tyłek. No i mam również problem z boczkami . Zaczęłam ćwiczyć a6w , ale chciałabym jeszcze jakieś ćwiczenia na nogi, żeby je odchudzić no i nie wiem co z dietą ... przestałam jeść słodkie , czasami biegam i jeżdżę na rowerku stacjonarnym, ale czy to wystarczy? Chciałabym schudnąć i ważyć 53kg, lecz nie wiem czy mi się to uda do lipca :(
Odnośnik do komentarza
Gość stonka2
Widzę, że głównie piszecie tu o diecie i suplementach wspomagających odchudzanie a przecież ruch też jest bardzo ważny. Na mnie sama dieta nie działa, muszę się nieźle napocić, żeby coś zgubić :/ A może znacie jakieś przyjemne i niezbyt forsujące ćwiczenia a jednocześnie pozwalające na zrzucenie zbędnych kilogramów?
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
grymasnatwarzy napisał/a:

a bralas cos innego , zeby porownac skutecznosc, dzialanie?


tak, mogę się z czystym sumieniem nazwać testerem :) przechodziłam już parę razy przez odchudzanie i to jest jak do tej pory dla mnie najlepsze :)
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
stonka2 napisał/a:
Widzę, że głównie piszecie tu o diecie i suplementach wspomagających odchudzanie a przecież ruch też jest bardzo ważny. Na mnie sama dieta nie działa, muszę się nieźle napocić, żeby coś zgubić :/ A może znacie jakieś przyjemne i niezbyt forsujące ćwiczenia a jednocześnie pozwalające na zrzucenie zbędnych kilogramów?


ruch to podstawa mojej diety :) nie wierzę, że na samych suplementach da się cokolwiek zdziałać. Są mi one bardzo pomocne w spalaniu tłuszczu czy oczyszczaniu i walce z głodem ale wspomagają po prostu moja ciężką prace, a nie wykonają jej za mnie :)
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
MegiigeM napisał/a:
Dziewczyny mam takie pytanie .. Mam 20 lat ,166 wzrostu i ważę 59 kg . Mam cellulit na pupie :( wielkie uda w dosłownym tego słowa znaczeniu jak i tyłek. No i mam również problem z boczkami . Zaczęłam ćwiczyć a6w , ale chciałabym jeszcze jakieś ćwiczenia na nogi, żeby je odchudzić no i nie wiem co z dietą ... przestałam jeść słodkie , czasami biegam i jeżdżę na rowerku stacjonarnym, ale czy to wystarczy? Chciałabym schudnąć i ważyć 53kg, lecz nie wiem czy mi się to uda do lipca :(


najlepsze cwiczenia na okolice brzucha- 6weidera!
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
stonka2 napisał/a:
Widzę, że głównie piszecie tu o diecie i suplementach wspomagających odchudzanie a przecież ruch też jest bardzo ważny. Na mnie sama dieta nie działa, muszę się nieźle napocić, żeby coś zgubić :/ A może znacie jakieś przyjemne i niezbyt forsujące ćwiczenia a jednocześnie pozwalające na zrzucenie zbędnych kilogramów?


oczywiscie, ze jest wazna, trzeba dzialac kompleksowo, ale dlaczego nie wspomc sie suplementem jesli ma naturalne skladniki.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
intimila napisał/a:

najlepsze cwiczenia na okolice brzucha- 6weidera!


ale trzeba na nie uważać, bo można sobie uszkodzić kręgosłup, nie mówiąc o tym, że są ciężkie i obciążające.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
intimila napisał/a:

no to swietnie, bardzo wazna sprawa, ze w slimitin aqua nie ma jakis swinstw.


aktywne składniki są pozyskiwane z naturalnych substancji, a o to nam chodzi, są tak zmieszane, że razem świetnie działają.
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
sarenka_2907 napisał/a:
intimila napisał/a:

najlepsze cwiczenia na okolice brzucha- 6weidera!


ale trzeba na nie uważać, bo można sobie uszkodzić kręgosłup, nie mówiąc o tym, że są ciężkie i obciążające.


naprawdE? pierwszy raz o tym slysze.
a moze to win atgeo, ze ludzie zazwyczaj wykonuja cwiczenia blednie?
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
][/quote][quote
sarenka_2907 napisał/a:
intimila napisał/a:

no to swietnie, bardzo wazna sprawa, ze w slimitin aqua nie ma jakis swinstw.


aktywne składniki są pozyskiwane z naturalnych substancji, a o to nam chodzi, są tak zmieszane, że razem świetnie działają.


jakby samemu sobie kupowac rozne mineraly i lykac kilka roznych osobno to efekt na pewno nie bylby tak dobry, tutaj wszytsko jest dobrze wymierzone.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
intimila napisał/a:

naprawdE? pierwszy raz o tym slysze.
a moze to win atgeo, ze ludzie zazwyczaj wykonuja cwiczenia blednie?


znajoma fizjoterapeutka mi o tym powiedziała, że są bardzo obciążające dla kręgosłupa.
Odnośnik do komentarza
To może spróbujcie czegoś łatwiejszego :), czytałam ostatnio rady oświeconego kochanka, w której wymieniał on jak można schudnąć przyjemnie a na domiar czego skutecznie, jego bloga łatwo jest znaleźć poprzez wyszukiwarkę, dla zainteresowanych polecam poczytanie jego rad :)
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Niria napisał/a:
To może spróbujcie czegoś łatwiejszego :), czytałam ostatnio rady oświeconego kochanka, w której wymieniał on jak można schudnąć przyjemnie a na domiar czego skutecznie, jego bloga łatwo jest znaleźć poprzez wyszukiwarkę, dla zainteresowanych polecam poczytanie jego rad :)


nie ma łatwego sposobu na odchudzanie nie łudź się :) jak ciężko nie pracujesz nie schudniesz.
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
intimila napisał/a:
dokladnie, 6 weidera to temat inny calkiem, ale podsumowujac- wspomagacze jak slimitin aqua jak najbardziej tak, ale z umiarem :)


myślę, że aeroby wystarcza, albo jakikolwiek inny ruch, schody zamiast windy, spacery itd. nie trzeb obciążających ćwiczeń. Zawsze to jakaś pomoc :) tez jestem za suplementami :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...