Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odchudzanie


Gość Natka17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta_79

Ja się zdecydowałam na program żywieniowy CellReset. Głównie chciałam oczyścić organizm, dlatego poleciła mi go moja lekarz dr Berlińska. Zrzucenie zbędnych kilogramów przy okazji, ale oczywiście nastawiam się na ćwiczenia i zmianę stylu życia i jedzenia po tym programie. Na pewno będę stosować się do wszelkich zaleceń. Jestem ciekawa efektów

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem nie powinnaś się odchudzać, a zwyczajnie zdrowo odżywiać, tym bardziej w twoim wieku. to jest najważniejsze żebyś się prawidłowo rozwijała bo to może w tym okresie bardzo zaważyć. więć zdrowe jedzenie i sport przede wszystkim. możesz też popatrzeć diety pudełkowe jak np. optimalfit (sama korzystam), tam jest wszystko zbilansowane i smaczne więc człowiek się lepiej od tego samego czuje plus nie jest tak bardzo drogo i dowożą do domu

Odnośnik do komentarza

Kiedyś sama przygotowywałam sobie posiłki na diecie zdziwienie moje było wielkie że zamiast schudnąc to przytyłam najwyraźniej za duże porcje jadłam teraz będąc na diecie lightdiet jem 1500 kalorii dziennie i nic więcej żadnych przekąsek, słodyczy tyle to co mam w pudełkach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...