Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odchudzanie


Gość Natka17

Rekomendowane odpowiedzi

no to taki
wczoraj: kasza gryczana z pomidorem i 1/2 ananasa z puszki;)
dzisiaj: ryz z pomidorem i tyle:D oprocz tego wypilam litry herbaty bez cukru i kompociku (z niewielka iloscia cukru bo kwasny;) ) robionego przez moja mame;)
a jak tam u was? cwiczycie? bo ja od paru ni robie duzo cwiczen m.in. przysiady (ok100dziennie) i inne wymachy nog czy takie tam;) mam zamiar jeszzcze skakanke dolozyc do tego bo skakanka ponoc szybko wyszczupla jak sie skacze na niej codziennie:D
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
Ja wlasnie tez mam zamiarzaczac skakac ma skakance minimum 45 minut dziennie;)Robie rowniez od czterech dni A6W i to bardzo pomaga jezeli ktos chce miec plaski brzuch. Ja juz widze jakies male efekty. Male bo male ale wazne ze sa;)Dzisiaj na snaidanie jogurcik potem troche jagod(bez cukru;))pozniej zjem troche zupy bo mama juz zaczyna gadac ze nic nie jem a na kolacje kanapke z ciemnym chlebem;););)
Odnośnik do komentarza
do Shelby: i to i to;) ale slyszalam ze przysiady "poszerzaja" biodra . to prawda?

to super;) skakanie na skakance napewno da szybkie efekty chociaz na poczatku watpie zebys mogla skakac 45min caly czas;) ja skacze np 5min i chila przerwy na odsapniecie i tak wkolko jakies 7-8razy;)

dzisia? hmm rano mialam male zawroty glowy ktore mam od czasu kiedy jetsem na antybiotyku wiec chyba musze pojsc do lekarza i poprosic o inny;) dlatego zjadlam 2kanapeczki z chlebem, pasztetem:lol: i salata. pozniej na obiad jedna kanapeczka z tym samym (zeby mama sie nie czepiala:D ) no a teraz nic;) tylko woda, zielona herbat i kompocik;)

a co tam u ciebie madziall ,bo dowano sie nie odzywalas?;)
Odnośnik do komentarza
Gość madzialll
No własnie już jestem:)
nie idzie tak zle;p
na razie się nie waże, ale czuje ze mam bardziej płaski brzuch:)
dzisiaj na śniadanie zjadłam, jeden plasterek ciasta drożdżowego z jogurtem bez cukru...na obiad zjem troszkę fasoli szparagowej,a potem tylko borówki i woda :)
Odnośnik do komentarza
nikt nie pisze wiec ja bd cignac ten temat czy bedzie to ktos czytal czy nie:lol:

od 2dni jestem na diecie wrzywno-owocowej. a ze ostatio jadlam malo bo wiecej nie dalam rady poprostu i mi tyle wystarczylo to nawet bedac na samych marchewkach czy pomaranczach jestem najedzona;)
zaczelam tez biegac (co prawda w miejscu:lol: ) ale przeczytalam ze to nie zmniejsza efektow. wiec waczam dynamiczna muzyke i lece:lol: lepsze to niz siedzenie czy bieganie na dworze i spalenie sie sloncem;)
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
Musialam przerwac swoja diete bo chorowalam:mad:Od jutra biore sie w garsc. 13 sierpnia mam wyjechac nad morze i musze schudnac conajmniej ze 2kg zanim pokarze sie na plazy...Wchodzilam na ta strone co podalas ale jeszcze niewiem ktora diete wybiore...Juz 14 dni z A6W i efekty sa juz niezle widoczne ale jeszcze przede mna 28 dni:upset:
Odnośnik do komentarza
to jest najgorsze w ciwczeniach. na efekty trzeba niestety czekac no chybaze bd cwiczyla ze 2-3godz dziennie ale watpie:lol: ja jade dzisiaj do kuzynki aale bd na diecie owocowowarzywnej. tylko usze zaczac wszystko od poczatku bo ostatnio troche sie zapomnialam i mam za swoje:upset: brzuch mnie tak bolal ze szok:lol:
ja mam jeszcze 2tyg do wyjazdu pod namiot i jak w tym czasie nie schudne to nie wiem co zrobie. bd plywac w jeziorze w ubraniu:lol:
Odnośnik do komentarza
w twoim wieku dieta polega glownie na odstawieniu slodyczy i napojow gazowanych czy slodzonych sokow owocowych oraz zwiekszeniu aktywnosci fizycznej. zacznij jesc wiecej warzyw i owocow w ktorych o tej porze roku doslownie przebierac mozna;) a jedz mnie smazonych, tlustych potraw. na obiad szczegolnie polecalabym ci np rybe z ziemniakami albo ryz/kasze gryczana z warzywami. sa to dania niskokaloryczne i co najwazniejsze jest w nich niewiele tluszczu i nie powoduja tycia. teraz kiedy sa wakacje postaraj sie codziennie przez minimum 30min np jezdzic na rowerzeczy rolkach a jak pada deszcz to cwicz w domu;)
Odnośnik do komentarza
Natka17 napisał/a:
Mam 17 lat, ważę 54 kg, a mierzę 167 cm. Uważam, że te proporcje są nieodpowiednie, i że powinnam schudnąć. Czy zejście do 50 kg da jakieś efekty? No i jaka dieta byłaby odpowiednia dla mojego wieku?

I jak ma się odchudzanie do wielkości biustu? Bo nie chciałabym, aby mój się zmniejszył.


Jeśli uważasz że za dużo ważysz to zamiast(Twoja waga jest normalna)To idź się leczyc:upset:
Wybacz za ten cieżki język lecz przy twojej wadze powinnas się cieszyc
Sprwadziłam na Duńskiej stronie(Niestety jest po duńsku)
Nie powinnaś ważyć więcej niż 68,8kg.
Odnośnik do komentarza
po pierwsze nikt tutaj nie musi sie leczyc a po drugie to nawet ktos kto wazy tyle ile powinien moze miec spory zapas tkanki tluszczowej ktora niekoniecznie mu pasuje;) pozatym kazdy chudnie dla siebie po to by sie zaaceptowac i polubic swoje cialo wic jesli natka17 chce schudnac to tylko i wylacznie jej wybor. co nie znaczy ze jesli dziewczyna wazy o wiele za malo to nie mozna reagowac. wtedy nawet trzeba;)
Odnośnik do komentarza
Dlaczego musimy się tak katować? Czy chłopaki sie odchudzaja? Nawet jak maja brzuszki to ich kochamy i nam sie podobaja. Dlaczego z dziewczynami nie jest podobnie. Eh. Niesprawiedliwy ten świat. Ja znam tylko jedna dobra dietę mniej jeść i więcej się ruszać. Myślę, ze ona jest najskuteczniejsza.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...