Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na odchudzanie


Gość Natka17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość candygirl
ooo dzieki jakbym schudla wiecej niz 2-3 kilo to bym byla w siodmym niebie. Tylko ze ja jak tak z pierwsze 2 dni jestem na diecie to mi sie jesc niechce a juz potem rzucam sie na sldycze czasem potrafie sie powstrzymac a czasem nie...az wstyd sie przyznac ale dzisiaj pozarlam paczke malych chipsow, chyba ze 3 czy 4 ciastka albo wiecej zreszta nie pamietam...Dobra teraz juz napewno wytrwam! Od jutra zaczynam naprawde taka diete i ma trwac narazie tydzien a jak bede chciala jeszcze wiecej schudnac to przedluze czas jej trwania. Ok od jutra zero slodyczy i scisla dieta! Napewno wytrwam!...chyba...
Odnośnik do komentarza
to dobrze ze sobie tak postanowilas. oczywiscie kazdy ulega czasami pokusie takiej jak pyszne ciasteczko ale w zadnym wypadku nie przerywaj diety! nawet jesli na chwile sie zapomnisz:lol: ja dzisiaj zjadlam 2kawalki makowca (rodzina przyjechala w gosci to mama akupowala przysmakow) i miseczke jagod (no skad mialam wiedziec ze byly wczesniej posypane cukrem, no skad?:lol: ) ale co tam chyba z 2godz. siedzialam na podworku i pielilam, sadzilam i zagrabialam (uwielbiam bawic sie w projektanta ogrodow a poaztym nie lubie jak odworko jest zaniedbane) wiec napewno spalilam te moje male "grzeszki". od poniedzialku biore sie porzadnie w garsc;) jesli chcesz to moge ci towarzyszyc;)

a co do tej"diety" w ktorej pisalam co mozesz jesc to zapomnialam o pieczywie. najlepsze jest te pelnoziarniste, ciemne bo ma mniej kalorii i wicej skladnikow odzywczych. z buleczek najlepsze za graham albo zytnie buleczki. oczywiscie pieczywo chrupkie tez dozwolone;)
Odnośnik do komentarza
odchudzalam sie raz i schudlam 12kg. ale teraz znowu przytylam z powodu choroby i lekow wiec zaczynam jeszcze raz. ale slyszalam ze im czlowiek mlodszy tym szybciej i latwiej chodnie;)
wiec od pon. zaczynamy porzadnie. ja juz dzisiaj caly dzien nic nie jadlam bo zle sie czuje;)
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
ja dzisiaj jadlam tylko kanapke z ciemnym chlebem i serkiem topionym(jak doradzilas) i troszke obiadku ale mysle ze tez tak jak ty przestawie sie na 3 posilki dziennie;)na kolacje zjem raczej cos lekkiego np. jakis jogurt czy cos w tym stylu. A ile czasu zajelo ci zrzucenie tych 12 kg?
Odnośnik do komentarza
jasne jasne wiem o co cho;) mam 16 lat. 12kg zrzucilam stosujac 2-tygodniowa glodowke i chodzac na siolownie.
dzisiaj zjadlam na sniadanie 3 parowki:lol: z duza iloscia ketchupu i 3 kromki razowego chleba. pozniej na obiad zjadlam zelki:lol: (ale podobno zelki wzmacniaja tkanke laczna i od czasu do czasu mozna troszke podjesc;) ) a no i na deser zjadlam wafelekz masa truskawkawa (taki dietetyczny bez cukru robiony przez moja matke;) ). z cwiczen to dzisiaj tylko wielogodzinny spacer szybkim marszem z przyjaciolka po parku i tyle;) jutro bd lepiej;)
a co u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
no to tak: na sniadanie zjadlam musli, na obiad jeden nalesnik z jagodami(bez cukru) ;)a na kolacje mam zamiar zjesc kanapke z chlebem zytnim. Dzisiaj z moja kochana siostra ktora tez wciagnelam w ta dietke, jezdzilam chyba ze 3 godz na rowerze ale nie bylo tak ze ledwo jechalysmy jakos tak bylo ok. Ona jest dosc szczupla no gdzies taka ze dwa moze trzy kg grubsza ode mnie ale ma 18 lat i ma 172 wzrostu wiec jak wazy 53-4 kg to niby nie duzo ale co jej szkodzi zrzucic ze dwa kg...;)Jutro tez mamy zamiar tak jedzic jezeli nie bedzie mokro i nie bedzie kaluz bo pewnie zaraz bedzie padac bo juz grzmi...:mad:
Odnośnik do komentarza
wczoraj troszke sie zapomnialam. wiec co ja mowilam o tych chipsach?:lol: dobra woczoraj jedyne o zjadlam to kilka zelek i srednia paczka laysow serowych:lol:
ale dzisiaj pokuta. zjadlam tylko troszke sorbetu (ma podobno duzo mniej kalorii niz zwykle lody bo robi sie go z zamroznych owocow) i wypilam litry wody lekko gazowanej (wole taka niz niegazowana;) ) i 3kubki zielonej herbaty. na kolacjie zapewne zjem jeszcze jakas kanapeczke ale to i tak niewiele;) a jak tam u Ciebie Candygirl ?;)
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
hmmm...jak narazie jest dobrze a nawet lepiej niz dobrze bo wczoraj sie wazylam i zeszlo mi juz 2 kilo;) Waze 49kg. JUPI!ale jeszcze moze jeden tydzien bede na tej dietce bo chce wazyc 46kg. Mam nadzieje ze jeszcze zejdzie mi jakies 2 moze 3 kg. Wczoraj zjadlam mala kanapeczke, wypilam pol szklanki mleka i duuuuzooo wody. Dzisiaj rano(hehe o 10 dopiero wstalam...:lol: to nie tak rano:lol:)wypilam szklanke kawy zbozowej i jest prawie 14 i jakos wytrzymuje. Zobacz odchudzamy sie juz od poniedzialku a dzis jest piatek i jakos specjalnie mi sie jesc niechce;)Oby tak dalej a kilogramy beda lecialy:DA ty sie juz wazylas?
Odnośnik do komentarza
no widzisz jaka ta "dieta" skuteczna;)
hmm ja sie nie waze:D bo wiadomo jak to z waga-potrafi oszukiwac. przeciez jak ktos ciwczy to wyrabiaja sie miesnie a te waza wiecej niz tkanka tluszczowa wiec mimo iz nam leca cm waga moze nie spadac. jakis czas temu wyznaczylam sbie za miare spodnie. takie superobcisle. i jak chce sprawdzic czy troszke zeszczuplalam to poprostu je zakladam. przyznam ze sa luzniejsze niz wczesniej wiec ta dietka cos daje;) o mimo moich ostatnich slabosci. ale od jura biore sie w garsc i mam nadzieje ze do konca tego miesiaca bd miala nozki zgrabniutkie;)
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
Ja o dziwo nogi mam szczuple talie tez dosc widoczna tylko z przodu mam troszke wiekszy brzuszek i robie codziennie lub (jak mi sie nie chce to co drugi dzien )A6W i to naprawde pomaga bo tluszczyk sie spala a wyrabiaja sie miesnie i juz widze efekty bo moj brzuch jest teraz minimalnie bardziej plaski. :)Mam zamiar to robic do konca lipca bo chce miec tak zwany kaloryferek;);)A co do wazenia to masz racje bo te dwa kilo mniej to moze w pewnym stopniu ubytek wody z organizmu. Nie bede sie teraz(po zakonczeniu diety) przejmowala jezeli bede wazyla tylko troche mniej niz przed dieta bo to sprawka miesni. ;)
Pozdrawiam i zycze jak najlepszych efektow;)
Odnośnik do komentarza
dzieki i nawzajem;)
dzisiaj tak jak obiecywalam-biore sie w garsc. zjadlam 1/4 ananasa (swiezego, nie z puszki), kromke razowego chleba z serkiem topionym i kawalek kabanosa. pozniej na obiad 2niewielkie ziemniaczki i kawalek piersi z kurczaka. teraz podjadam orzechy (wiem sa dosc kaloryczn ale lepsze to niz chipsy:p )
Odnośnik do komentarza
Gość madzialll
ciągle czytam tą wasza spowiedz o jedzeniu i zawsze miałam napisac ale jakoś nie miałam kiedy, wiec może teraz napisze:)
podziwiam was ze tak mało jecie;p ja też muszę się zmobilizować, i pomyślałam że może mogłabym się do was przyłączyć?;>:)
Odnośnik do komentarza
no toz jasne;) milo mi ze nasz krag sie powieksza;)
co do tgeo jedzenia to wiesz mi. my (a przynajmniej ja:lol: )mamy swoje potyczki. ale nawet jesli wciagniwmy paczke chipsow to przeciez nic takiego sie nie dzieje;) zeby tylko nie za zcesto;) napisz ile chcesz schudnac;)
Odnośnik do komentarza
Gość madzialll
no te potyczki to zdarzają sie chyba każdemu;p
no więc waże 52kg. i mam 156wzrostu, wiem ze to strasznie duzo jak na moj wzrost, ale mam grube kości;p bardziej uwagę zwracam na wymiary, ale planuje zejsc tak do 47-48 :) zobaczymy co z tego wyjdzie;p
Odnośnik do komentarza
napewno cos wyjdzie ;P musisz byc tylko stanowcza. i co wazne aby zachowac jedrnosc skory i nienabawic sie rozstepow trzeba cwiczyc. a rzy okazji cwiczac chudnie sie szybciej niz gdy tylko ogranicza sie pokarmy:P

wiec tak dzisiaj zjadlam malego loda tak dla ochlody zeby nie bylo :D 2kanapeczki z hclebem razowym, salata i chuda wedlinka oraz wszamalam jedna zwykla buleczke :upset: ale nie jest zle. dzisiaj juz tylko woda. a jak tam u was dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
Ja sie dzisiaj wazylam! Moze troche to ubytek wody z organizmu ale i dosc duzo schudlam! Waze juz 45 kg!:lol:Niewiem jak to mozliwe bo odchudzam sie chyba z tydzien a schudlam 5 kilo;)Jupi chyba niedlugo koncze odchudzanie;)Ale zawsze moge cos komus doradzic;)Dzisiaj zjadlam kanapke z chlebem razowym i szynka, jablko, jogurcik naturalny i troszke zupki;)Gdybym wazyla 44kg to by bylo juz calkiem super wiec jeszcze tydzien bede na dietce ale juz tylko takiej 5 posilkow dziennie i zdrowe jedzonko i nie bede tak bardzo sie ograniczala(oczywiscie nie jem slodyczy)bede chudla powoli i skutecznie ale bez efektu jo-jo;) Dzieki I-distrust-nobody za rady bardzo pomoglas;)Wszystkim zycze takich efektow;)
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
W baaaardzo duzym stopniu to zasluga ruchu;)Dzisiaj zjadlam jogurt naturalny i kilka czeresni. Sa i bardzo smaczne i nie tuczace i przy okazji łażąc po drzewie troszke kalorii spalilam;)Dzieki tej dietce nawet i teraz nie chce mi sie jesc tyle co kiedys a jak mi sie chce to obzeram sie owocami m.in czeresnie, truskawki, maliny itp. albo warzywa np. robie sobie z marchewek cos w stylu paluszkow (no wiecie kroje je w takie "paluszki") i wcinam ile tylko chce, a zawarty w marchewce caroten pozytywnie wplywa na cere;) Czyli duzy z tych marchewek pozytek:lol: Mmmmm...chyba zaraz zrobie sobie nalesnika z jagodami xD:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość candygirl
Postanowilam ze chce schudnac do 43kg! Aaaa... zapomnialam powiedziec ze uprawiam gimnastyke artystyczna(w domciu) tylko ostatnio mialam przerwe i jakos z glowy mi wylecialo;)To bardzowyczerpujacy sport a umiem juz dosc duzo wiec dzisiaj koncze przerwe i kontynuuje moje cwiczenie to napewno pomoze mi szybbko schudnac;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...