Skocz do zawartości
Forum

Pomóżcie .Nie jem, a tyję!!!


Gość molly

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc, mam ostatnio ogromny problem, bo przez ostatnie 2 miesiące jem bardzo mało i cwiczę, lecz zamiast tracic kilogramy, tyję! Czytałam w gazecie, że mogę miec problemy z tarczycą, dlatego tyję, a może któraś z was też miała taki problem?:(
Odnośnik do komentarza
Gość grungegirl
moze cwiczenia robisz za wolno i zamiast tkanka tluszczowa sie spala to wyrabiasz mase miesniowa? cwiczenia trzeba wykonywac szybko bo inaczej przybywa masa miesniowa i nie widac , ze sie chudnie. Ewentualnei zalezy od predyspozycji genetycznych ja mam figure "przy kosci" i chocbym nie jadla i sie drastycznie odchudzala wciaz bede miala cialko, poprstu taka budowa. A wyeliminuj koniecznie slodycze jakiekolwiek lacznie ze slodzeniem herbaty i sprobuj :) byc moze tez przez to, ze nie jesz spowalniaja Ci sie procesy trawiennie, a to co jesz od razu odklada sie w to miejsce, ktore organizm wczesniej wykorzystal do wyprodukowania energii, Zatem jedz blonnik tj wazrzywka, sprobuj tez herbatek, ktore poprawiaja trawienie i pomagaja spalac tluszcz np czerwona herbata pur-eh, zielona oraz inne np z L-Karnityna:)powodzenia:)
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem, w Twoim przypadku dobrze będzie zgłosić się do specjalisty. Może wybierzesz się na przykład na turnus odchudzający? Z tego co wiem, to w Primavera SPA mają ciekawy program. Przechodzi się tam dietę strukturalną, a przy okazji korzysta z różnego rodzaju zabiegów. Takie zrzucanie zbędnych kilogramów może należeć do jednego z przyjemniejszych.
Odnośnik do komentarza
Powodów może być wiele: zatrzymywanie wody w org., zaburzona przemiana materii, budowanie tkanki mięśniowej (przez to waga jest wyższa, mimo że tłuszczu jest mniej), gromadzenie tłuszczu jako "zapasu" (wygłodzony organizm często tak reaguje w pierwszym okresie drastycznego odchudzania. Wydaje mi się że to w ogóle kiepska metoda odchudzania, takie "nic niejedzenie". Powinnaś iść do lekarza i dietetyka, albo najpierw spróbować z racjonalną dietą 1200-1300 kcal + sport, i poczekać na efekty jakieś 2 miesiące. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...