Skocz do zawartości
Forum

dieta kapuściana


Gość koteczek114

Rekomendowane odpowiedzi

Gość koteczek114
czy dieta kapuściana coś daje ? mam 14 lat i chcę ją zastosowac i niewiem czy ona coś daej .. wszyscy mowi mi ze ona jest najlepsza bo w ciagu tygodnia idzie 5 kilo mniej ale chciałabym znac wasze zdanie weic napiszcie cos o tej diecie
Odnośnik do komentarza
Gość Monilek_
W wakacje ją stosowałam. Schudłam 5,5 kg. Ale niestety... Wielki efekt JoJo. JPo zakończeniu djety jadłam dużo mniej niż brdzed nią, a w 4 m-ce przytyłam 2 rrazy.
Przed dietą: 47 kg.
Po diecie: 42 kg
Po 4 miesiącach od zakończenia diety: 56

:(
Raczej NIE polecam.
[ ja mam 13 lat.]
Odnośnik do komentarza
Dieta kapuściana jest obecnie stosowana przez coraz większą liczbę osób na całym świecie. Jest to kuracja prosta oraz nieskomplikowana, co na pewno zadecydowało o jej powszechności. Co więcej, nie jest to dieta rygorystyczna, przechodząc więc na jej zasady, możemy mieć pewność, że nie będziemy katować swojego organizmu.

Dieta kapuściana, co warto wiedzieć, nazywana jest również dietą Kwaśniewskiego (dietą prezydencką) oraz dietą kanadyjską. Pod takimi hasłami również możemy się zetknąć z tą kuracją.

Podstawą stosowania diety kapuścianej jest spożywanie dość dużych porcji kapusty kosztem innych składników. Kapustę, jak i jej przetwory możemy jeść praktycznie do woli, nie posiłkując się z drastycznymi wyrzeczeniami. Dieta ta z tego więc względu może być polecana osobom nie posiadającym zbyt silnej woli.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...