Skocz do zawartości
Forum

Ciągle koszmary, zle samopoczucie, bóle głowy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 4msc miewam codzienne sny. W większości są to koszmary. Rok czasu pracowałem w Norwegii 2014 roku podczas pobytu w Norwegii nie było żadnych z tych objawów, normalnie przespane noce, funkcjonowanie w ciągu dnia ok. przyjechałem do polski w listopadzie. Po jakiś 2 tyg od przyjazdu zaczęła mie piec, dretwiec i pobolewac glowa. I codzienne sny bardzo dużo koszmarów po których ciężko zasnąć a jak już się uda to kolejny koszmar i znów ciężki zasnąć. Co z tym idzie cały dzień czuje te dretwiec i pieczenie myśląc cały czas o tym. Kiedy się czymś mocno zajmę to boli nie czuje. Od jakiegoś miesiąca pokazały się bóle kręgosłupa w dolnej części. Bóle w dzien są lekko odczuwalne. Najgorzej jak długo leżę i musze się podnieść lub zmienić pozycję. Od kiedy pamiętam przejmuje się swoim zdrowiem. Co mniej coś zaboli zaraz podejrzewam raka. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Z góry ą dziękuję i pozdrawiam. Paweł Szczecin

Odnośnik do komentarza

może Twój organizm jeszcze nie przywykł do zmiany miejsca i stylu zycia? Tak czy inaczej wydaje mi się, że konsultacja z lekarzem nie zaszkodzi :)
Przede wszystkim nie szukaj odpowiedzi w internecie bo zapewne okaże się, ze Twoje objawy sa charakterystyczne dla jakiejs strasznej choroby i będziesz się tylko niepotrzebnie zadręczał

Odnośnik do komentarza

Paweł 88, w pierwszej kolejności zrób przynajmniej podstawowe badania (mocz, morfologia) i sprawdź, czy wszystko w porządku ze strony organizmu. Napisałeś, że od zawsze przejmujesz się swoim zdrowiem i każdy najmniejszy ból interpretujesz jako symptom raka. Tego typu objawy występują u osób z nerwicą. Niestety, przez Internet nie da się postawić żadnej diagnozy, dlatego odsyłam do lekarza. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem cały szereg badań ob łącznie z tarczyca moczem itp. Wszystkie badanie wyszły w normie czyli dobre. Ale z takim bólem głowy ciężko cala dzień funkcjonować. Dlatego chciałbym poszukać przyczyny. Wysypiam się dobrze na dzień dzisiejszy nigdzie nie pracujesz. Dużo spaceruje dobrze się odrzywiam. Pije dużo soków z owoców i warzyw. Nie mam pojęcia z kad ten ból..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...