Skocz do zawartości
Forum

Codzienne koszmary 3/5 snow dzień w dzien


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiś 4msc miewam codzienne sny. W większości są to koszmary. Rok czasu pracowałem w Norwegii 2014 roku przyjechałem do polski w listopadzie. Po jakiś 2 tyg od przyjazdu zaczęła mie piec, dretwiec glowa. I codzienne sny bardzo dużo koszmarów po których ciężko zasnąć a jak już się uda to kolejny koszmar i znów ciężki zasnąć. Od jakiegoś miesiąca pokazały się bóle kręgosłupa w dolnej części. Bóle w dzieł są lekko odczuwalne. Najgorzej jak długo leżę i musze się podnieść lub zmienić pozycję. Od kiedy pamiętam przejmuje się swoim zdrowiem. Co mniej coś zaboli zaraz podejrzewam raka. Proszę o pomoc w mojej sprawie. Z górą dziękuję i pozdrawiam. Paweł Szczecin

Odnośnik do komentarza

Przeswietlenia kręgosłupa nie robiłem, w sumie nigdy nie miałem problemów z kręgosłupem. Pamiętam w Norwegii dwa epizody jak mnie złapał ból jak Sie schylilem i ledwo się podniosłem ale rozruszalem i po jakimś czasie przeszło. Miałem tak dwa razy. Bylem pewien że to rwa kulszowa. Objawy na to wskazywały. A ten dziwny ból wszedł mi od miesiąca w dolnej części pleców.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...