Skocz do zawartości
Forum

nie wiem co się ze mną dzieje?


Gość wiki1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiki1212

Od jakiegoś czasu nic mi się nie chcę,opuściłam się w nauce,często płaczę a do szkoły ledwo się zmuszam wstać.Moja samoocena również jest na poziomie zerowym,jest chłopak któremu na mnie zależy,dzwoni,pisze chce się umówić do kina a ja go olewam bo uważam że jest beznadziejna i do niczego i że jestem za brzydka żeby z nim być,choć wszyscy mówią że jestem ładna,mądra i nie mam powodu do kompleksów.Ostatnio nawet zapytałam go czemu zadaje się z kimś takim beznadziejnym jak ja....woogle cały czas chce mi się płakać i nie wiem czy moje życie ma sens...

Odnośnik do komentarza

A nie lepiej być zadowolonym z życia i szczęśliwym?
Nie masz żadnego powodu do takiego umartwiania się, to wszystko są twoje myśli. Zmień te myśli na pozytywne, radosne, a życie takim się stanie.
Nie potrafisz? Potrafisz, każdy to może zrobić, trzeba tylko bardzo chcieć i popracować nad tym.
Porady jak to zrobić, znajdziesz w internecie.

Odnośnik do komentarza
Gość lilka 1991

Spójrz na wszystko z innego punktu
do mówia ci ze jestes łądna madra tak musi byc chłopak chce sie z toba umawiac super czemu nie spróbujesz to nie boli. Może ktoś ci głupot nagadał?? czesto tak jest ze ktoś jest zły bo jestes ładniejsza i mądrzejsza to dowali do pieca sama nie raz tak miałam. Słuchaj ludzi którzy prawia ci komplementy zacznij ufac zyczliwym a przestan słuchac idiotów i umów sie w końcu z tym chłopakim jesli ci sie podoba i go lubisz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...