Skocz do zawartości
Forum

Sperma na pośladkach dziewczyny a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę


Gość Pawel899

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj,2 dni po okresie,czyli moja dziewczyna ma dni nie płodne zaczęliśmy pieszczoty bez prezerwatywy,po czym doszło do stosunku płciowego,który trwał jakieś 5 minut,na szczęście zdążyłem wyciągnąć członka jakąś minutę przed wytryskiem,i zrobiłem to na jej pośladki...i tu pytanie czy jest prawdopodobieństwo że plemniki dostały się do pochwy i doszło do zapłodnienia???bardzo proszę o szybką i wyrozumiałą odpowiedz...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Chyba zauważylibyście czy sperma dostała się do środka pochwy. Dziewczyna powinna zauważyć.. a poza tym to nie takie proste, aby plemniki z zewnątrz dostały się do pochwy. Jednak pamiętajcie, że seks bez zabezpieczenia i stosunek przerywany to igranie z ogniem. Ryzyko zapłodnienia jest zawsze obecne. Na przyszłość nie musicie podejmować takiego ryzyka a potem się tak stresować. Pomyślcie o zabezpieczeniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Mam takie pytanie. Między moim chłopakiem a mną doszło do zbliżenia. Chodzi o to, że mój partner włożył między moje pośladki swojego członka, lecz nie w odbyt tylko po prostu w rowek. Pozostawił on tam niewielką ilość spermy. Czy jest taka możliwość aby w jakiś sposób poprzez chodzenie przeniosła się ona do warg sromowych, a potem do pochwy? Jestem dziewicą i ani razu nie robiłam jeszcze tego, moje miejsce intymne jeszcze ani razu nie było w żaden sposób "otwierane"

Proszę o szybką pomoc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...