Skocz do zawartości
Forum

Czy codziennie używanie suszarki bardzo niszczy włosy?


Gość wiktoriaki123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktoriaki123

Nie wyobrażam sobie dnia żebym rano nie umyła i wysuszyła włosów. Mam cienkie i oklapłe więc jeżeli myję wieczorem to rano jak wstaję są tragiczne. Czy to bardzo niszczy wlosy i będzie stanowiło problem przy zapuszczaniu ?

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie bedziesz uzywac oprocz tego prostownicy to sama suszarka nie bedzie miala az takiego wplywu na wlosy. Aczkolwiek najlepiej jest jak wlosy same wyschna wtedy nie niszcza sie wcale bo nie maja od czego natom4ast o tej porze roku kiedy myjesz wlosy rano wyjscie z domu w mokrych byloby nieco grozne dla twojego zdrowia. ;)

Odnośnik do komentarza

Zabiegi stylizacyjne nie są korzystne dla włosów. Na szczęście można trochę zmniejszyć niekorzystne działanie suszenia. Przede wszystkim odsącz włosy z nadmiaru wody przy pomocy ręcznika. Najlepiej owiń je w turban na ok. 5 minut. Jak zaczniesz suszyć włosy to zwróć uwagę na to, aby robić to zgodnie z przebiegiem łusek czyli w kierunku od nasady ku końcom włosa. Korzystna byłaby również zmiana strumienia powietrza z gorącego na zimne o ile suszarka posiada taką funkcję.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozyczka92

Codzienne suszenie nie musi jakoś bardzo niszczyć włosów, ale ważne jest, żebyś nie suszyła ich gorącym nawiewem, tylko letnim, miałam podobnie jak Ty, ze musiałam codziennie je suszyć, ale stwierdziłam , ze zainwestuje i kupiłam sobie suszarkę babyliss premium 6732e, żeby mieć pewność, ze włosy zostaną w dobrej kondycji

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że problem zniszczonych włosów dotyczy naprawdę wielu osób. Co będzie najlepsze do zniszczonych włosów? Oczywiście przede wszystkim regeneracja. Sprawdźcie sobie koniecznie taki produkt, jak Leave-In Résistance Bambu Inoar. To odżywka, która na instagramie firmy Inoar ma bardzo dobre opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...