Skocz do zawartości
Forum

Skrzepy krwi, brązowy okres i negatywny test ciążowy


Gość Tasiula88

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnia mi się okres już ponad 4tygodnie z samego początku jakieś (3 tyg temu) robiłam test wyszedł negatywnie...brałam L*** juz odtsawiłam tydzień temu ( zgodnie z zaleceniami) okresu dalej brak Gdy wziełam pierwszą tabletke pojawiły dosłownie 2 małe kropelki plamek takich dość jasnych wczoraj od rana mam dziwne plamienia napewno to nie jest okres...było tego dość b.mało pierw było brązowe a potem dość bardzo jaśniutkie coraz mniej było w moczu tego wogóle nie bylotylko na wkładce ...Nastepnego dnia kolor zrobił sie bardziej wyrazisty czrwony/brązowy ciężko oceni jest tego minimalnie więcej niż wczoraj ale i tak jest to dość skąpe pojawiają się malutkie skrzepy ( takie mam wrażenie takie bardzo malutkie gęste guleczki ale nie ma tego cały czas czy to mozliwe że mogę byc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Brałaś tabletki antykoncepcyjne? Być może mimo wszystko zaszłaś w ciążę, a że od razu ich nie odstawiłaś stąd te plamienie? Test daje wiarygodny wynik dopiero co najmniej 10 od zapłodnienia, więc może powtórz test i udaj się do lekarza, ponieważ zawsze lepiej dmuchać na zimne.. Może coś Ci dolega, sprawdź dla własnego dobra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...