Skocz do zawartości
Forum

Moja pasja- rękodzieło. :) a Twoja?


Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 lat zajmuję się rękodziełem, najbardziej z wszystkich dziedzin lubię szydełko ale inne techniki również pochłaniają mnie czasem na kilkanaście godzin dziennie. Zresztą zależy co w danym momencie mi wpadnie w oko :) Oprócz szydełka moimi pasjami jest: wiklina papierowa, decoupage, kwiaty krepinowe, masa solna i wiele innych technik. Jedynie czego bardzo mi brakuje- to czas. Doba powinna mieć tak z 10 godz więcej hehe Pochwalcie się swoimi hobby, może czegoś jeszcze się naucze? chętnie odpowiem na pytania

monthly_2015_02/moja-pasja-rekodzielo-a-twoja_2613.jpg

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja tyle ,że moje rękodzieło szybko znika - bo mowa o pieczeniu ciast.Tak właśnie to lubię i pozostali domownicy też przepadają za efektami mojej pasji.Są oczywiście stałe punkty programu - tzn, te ciasta które że tak powiem schodzą szybko. Lubię jednak też poeksperymentować i spróbować nowości, które znajduję w necie.

Odnośnik do komentarza

Szydełko zabierało mi sporo wolnego czasu - fajowe rzeczy można zrobić - cieszy oko i duszę . Jakiś czas temu , w sumie to przez przypadek zrobiłam bransoletkę i tak już mi zostało - małe cudeńka z kamieni do tej pory robię, no i jeszcze wyszywanie ... Poza tym sporo spaceruję, i czytam - to zajmuje mój wolny czas

Odnośnik do komentarza

Ja szyję i w sumie teraz tez zaczęłam trochę na tym zarabiać. Wolę bardziej użytkowe rzeczy, jak obrusy czy zasłony, cały dom już tym udekorowałam, a teraz robię już dla znajomych. Mąż mi zaproponował żebym ogłosiła się w necie i faktycznie ludzie też już kupują moje wyroby.

Odnośnik do komentarza

U mnie pasja to rower. Uwielbiam jeździć. Tej zimy w zasadzie nie było śniegu i pogoda sprzyjała, więc tez dużo jeździłem. Podstawą tego hobby jest dobry sprzęt, ja swój rower kupiłem marki NORTECH BERGON DB XT  http://nrowery.pl/trekkingowe/122-bergon-db-xt.html. Sprawdza mi się doskonale, kupiłem od nich w świetnej cenie, to był udany zakup, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Ja też kocham rękodzieło, od dziecka coś tam próbowałam sama robić, a teraz po pracy siadam i tworzę. Najczęściej zajmuję się Decoupagem i quillingiem - to daje mi największą satysfakcję :). Materiały kupuje zawsze w internetowym sklepie plastycznym  https://sklepplastyczny24.pl, który bardzo polecam. Mają tam rozbudowaną ofertę, więc udaje mi się u nich kupić wszystko czego potrzebuję, a do tego bardzo atrakcyjne ceny. 

 

 
Odnośnik do komentarza

Ja też robię rękodzieło, to takie satysfakcjonujące jak coś w końcu się skończy :). Teraz częściej maluję obrazy, albo zajmuję się decoupagem. Jeżeli szukacie materiałów, to polecam sklep internetowy LOVEART https://loveart.pl/main.php, ja tam kupuję wszystko co jest mi potrzebne, maja bardzo dobre ceny i szeroki asortyment, a w dodatku można kupić co trzeba bez wychodzenia z domu, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...