Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
renia3616

Moja pasja- rękodzieło. :) a Twoja?

Rekomendowane odpowiedzi

Od 4 lat zajmuję się rękodziełem, najbardziej z wszystkich dziedzin lubię szydełko ale inne techniki również pochłaniają mnie czasem na kilkanaście godzin dziennie. Zresztą zależy co w danym momencie mi wpadnie w oko :) Oprócz szydełka moimi pasjami jest: wiklina papierowa, decoupage, kwiaty krepinowe, masa solna i wiele innych technik. Jedynie czego bardzo mi brakuje- to czas. Doba powinna mieć tak z 10 godz więcej hehe Pochwalcie się swoimi hobby, może czegoś jeszcze się naucze? chętnie odpowiem na pytania

monthly_2015_02/moja-pasja-rekodzielo-a-twoja_2613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kovaczek

ja też, świetna sprawa, zajmuję się scrapebookingiem, wciągneło mnie na całego! lubicie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna83l

Witam ,podobają mi się wasze pasje ,hobby.Moim hobby to kwiaty doniczkowe zajmuję się tym od lat .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agakw

W moim przypadku w grę wchodzi szycie 🙂 najczęściej w grę wchodzi maszyna 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaaty

To tak jak ja tyle ,że moje rękodzieło szybko znika - bo mowa o pieczeniu ciast.Tak właśnie to lubię i pozostali domownicy też przepadają za efektami mojej pasji.Są oczywiście stałe punkty programu - tzn, te ciasta które że tak powiem schodzą szybko. Lubię jednak też poeksperymentować i spróbować nowości, które znajduję w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka 71

Szydełko zabierało mi sporo wolnego czasu - fajowe rzeczy można zrobić - cieszy oko i duszę . Jakiś czas temu , w sumie to przez przypadek zrobiłam bransoletkę i tak już mi zostało - małe cudeńka z kamieni do tej pory robię, no i jeszcze wyszywanie ... Poza tym sporo spaceruję, i czytam - to zajmuje mój wolny czas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość szsza

Ja szyję i w sumie teraz tez zaczęłam trochę na tym zarabiać. Wolę bardziej użytkowe rzeczy, jak obrusy czy zasłony, cały dom już tym udekorowałam, a teraz robię już dla znajomych. Mąż mi zaproponował żebym ogłosiła się w necie i faktycznie ludzie też już kupują moje wyroby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majkja

Ja uwielbiam projekty diy, zwykle robię Decoupage albo robię ozdoby. Kocham to robić, strasznie mnie to odstresowuje, podobnie jak kupowanie nowych materiałów do moich projektów ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość werr

U mnie pasja to rower. Uwielbiam jeździć. Tej zimy w zasadzie nie było śniegu i pogoda sprzyjała, więc tez dużo jeździłem. Podstawą tego hobby jest dobry sprzęt, ja swój rower kupiłem marki NORTECH BERGON DB XT  http://nrowery.pl/trekkingowe/122-bergon-db-xt.html. Sprawdza mi się doskonale, kupiłem od nich w świetnej cenie, to był udany zakup, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Darek

Rękodzieło to stosunkowo specyficzne hobby. Moim hobby są podróże. Ostatnio przeczytałem o tym co warto zobaczyć w Warszawie i myślę, że się tam wybiorę, jak sprawa z koronawirusem się unormuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Walijka

Ja też kocham rękodzieło, od dziecka coś tam próbowałam sama robić, a teraz po pracy siadam i tworzę. Najczęściej zajmuję się Decoupagem i quillingiem - to daje mi największą satysfakcję :). Materiały kupuje zawsze w internetowym sklepie plastycznym  https://sklepplastyczny24.pl, który bardzo polecam. Mają tam rozbudowaną ofertę, więc udaje mi się u nich kupić wszystko czego potrzebuję, a do tego bardzo atrakcyjne ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alipa

Ja też robię rękodzieło, to takie satysfakcjonujące jak coś w końcu się skończy :). Teraz częściej maluję obrazy, albo zajmuję się decoupagem. Jeżeli szukacie materiałów, to polecam sklep internetowy LOVEART https://loveart.pl/main.php, ja tam kupuję wszystko co jest mi potrzebne, maja bardzo dobre ceny i szeroki asortyment, a w dodatku można kupić co trzeba bez wychodzenia z domu, polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja pasja to rzeźbiarstwo. Najchętniej wykonuje rzeźby zwierząt. Zasiadam przy palenisku i rzeźbię. Na razie nie mam drewutni, lecz to kwestia miesięcy. Palenisko mam takie jak tutaj: palenisko  Potwierdzam palenisko nie niszczy trawnika, poza tym jest estetyczne, co czyni z niego ozdobę ogrodu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...