Skocz do zawartości
Forum

Powiększony brzuch, brak okresu, plamienie i duży apetyt


Gość monika2011s

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monika2011s

Witam od 2 miesiecy nie mam okresu miałam delikatne plamienie przez 2 dni jestem za granica w niemczech i nie mam jak sprawdzic czy jestem w ciazy bo nie znam jezyka i nie moge sie udac do ginekologa. W moim przypadku wystepuja objawy podobne do tych które pojawiaja sie u kobiety w ciazy. Mam zgage, powiekszony brzuch od jakiegoś czasu, mam ogromny apetyt cały czas bym coś jadła, mam wrazliwa skore denerwoje mnie to jak ktos mnie dotyka a nigdy tak nie miałam. współżyje z meżem praktycznie co drugi dzien ale nie zawsze "kończy we mnie"..Czy moge być w ciaży ??

Odnośnik do komentarza

Prawdopodobieństwo ciąży jest wysokie. Idź do apteki i powiedz Schwangerschaftstest bitte (szwan - ger - szafts - test - byte). Możesz również poszukać apteki samoobsługowej albo drogerii (w Rossmanie sa testy ciazowe). Jeśli jesteś w ciąży, potrzebujesz opieki lekarskiej, wiec bez wizyty u lekarza sie nie obejdzie. Poszukaj polskiego lekarza w Niemczech albo idź z tłumaczem.

Nie wiem, gdzie dokładnie mieszkasz, ale po polsku mowia:

Michael Altermann (ginekolog-poloznik), 90547 Stein, ul. Goethering 27a, tel. +49-911-422423

oraz

Wojciech Antczak (ginekolog) 51063 Köln tel. +49-221-6405330

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...