Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a prawdopodobieństwo zapłodnienia


Gość malinkax99x

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogę być w ciąży? Mam 19 lat. Cykl nieregularny. Moje miesiączki odbywały się 2013-08-08
2013-07-10 2013-06-12 2013-05-19 2013-04-19 2013-03-16 2013-02-18 Trwały zazwyczaj 5 dni. Mam stałego partnera. Zabezpieczamy się prezerwatywami. Uprawiałam seks z chłopakiem z 22 na 23 sierpnia. Zazwyczaj uważamy. Jednak wszedł we mnie tym razem raz bez prezerwatywy wykonał kilka pchnięć i zaraz po tym wyszedł by użyć prezerwatywy. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za odpowiedz. Wiem, że stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji dlatego zawsze używamy prezerwatyw. Właśnie przez to, że tym razem pierwszy raz zdarzyło nam się coś takiego to stąd to pytanie. Trochę się uspokoiłam ale jeśli ktoś jeszcze lub specjalista chciałby się wypowiedzieć będę wdzięczna.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Od jakiegoś czasu uprawiam seks z chłopakiem jednak nie zabezpieczamy się, stosujemy metodę przerywaną, dochodzi na zewnątrz. Przedwczoraj dostałam okres, postanowiliśmy się kochać. Partner spuścił się w środku a na drugi dzień miałam tylko plamienie. Tego samego dnia również uprawialiśmy seks (dwa razy z finiszem w środku) okres nie powrócił, co może to oznaczać? Prosze o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Z Twojego opisu wynika, że stosunek bez zabezpieczenia miał miejsce w 3. dniu okresu, a w 4. było tylko plamienie. Może w tym cyklu po prostu już Ci się skończył "właściwy" okres, taki z czerwoną krwią, a pozostało tylko plamienie. Bo na drugi dzień od ewentualnego zapłodnienia nie miałabyś żadnych objawów ciąży. Co do możliwości owulacji i zapłodnienia w czasie miesiączki spotkałam się z podzielonymi zdaniami - pierwsze, że istnieje ryzyko ciąży, że może się trafić owulacja, szczególnie przy nieregularnych albo krótkich cyklach. Z kolei drugie zdanie (zapytałam o to ginekologa) - że w czasie miesiączki nie ma owulacji u człowieka (co innego u królików bo mają ruję), więc nie ma czego zapłodnić (chyba, że plemniki przeżyły 3-5 dni i po tym czasie miałyby dojrzałą komórkę jajową do zapłodnienia).

Odnośnik do komentarza

Witam
Jak w tytule potrzebuje pomocy..mój problem wyglada tak..
Otóż kochałam sie z moim narzeczonym 31,1 września doszło do wytrysku we mnie w te dwa dni..mam okres nie regularny. od tyg mam wzdety brzuch na dole,pobolewa mnie on i jajnik lewy.Do tego mam problemy z "kupką" a przedtem chodziłam 3 razy dziennie albo raz dziennie ale chodziłam codziennie a teraz wogule,spała bym całymi dniami..nie wiem czy to mogą być jakieś oznaki ciąży? bo na różnych forach czytałam że moga być wczesne objawy. Każda kobieta jest inna i inne objawy ma..zastanawiam sie czy mogę zrobić wczesniej test czy dopiero po 2 tyg? bo niestety nie dam rady zrobić bety:( okres mam mieć 19 bo tak miałam w tamtym mies..ale już nie mogę wytrzymać..poradzcie mi coś..

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

test możesz zrobić wcześniej tylko że nie bedzie on wiarygodny.... niby piszą na tych opakowania że wykrywa już ciążę po 6 dniach ale ja bym w to nie wierzyła. Najlepiej byłoby zorbić betę ale skoro nie możesz to musisz czekać, bo nawet gin tak wczesnej ciąży nie wykryje

Odnośnik do komentarza

Witam nie wiem czy wczorajszy post mój się ukazała ale nie widzę go. Miałam pytanie dotyczące stosunku. Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia ale skończył na mnie ale wiem że ten płyn sie wydziela z członka i czy on może posiadać plemniki i czy one są dość silne by zapłodnić ? kochaliśmy się tak 4 września 5września i 8 września. Nie wiem kiedy teraz mam dni płodne albo zaczęły się od 4 albo 6 września czyli wynika to że w robiliśmy to w dni płodne ... Mogę być w ciąży ? Tak wiem test po 14 dniach najlepiej wykonac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...